V období 17.7.-26.7. NEBUDE z důvodu firemní dovolené probíhat expedice. Objednávky vyexpedujeme po návratu od 29.7. Děkujeme za pochopení.

LEGGERO Enso I Complete Sport béžový

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - jogger set a posuvná přední clona "zdarma" v ceně

3 sety v ceně vozíku
Švýcarský vozík za kolo s kotoučovými brzdami, nastavitelným odpružením a nejvyššími bezpečnostními atesty.

V ceně je také předprodejní servis a servisní práce po dobu 1 roku ZDARMA. Vozík vybalíme, zkontrolujeme, seřídíme a opět zabalíme. Díky tomu je doba expedice 24-72 hodin v závislosti na objemu zakázek. Děkujeme za pochopení.

 

NÁKUPEM VOZÍKU PŘISPÍVÁTE NA NADACI DOBRÝ ANDĚL - Z KAŽDÉHO PRODANÉHO VOZÍKU VĚNUJEME NADACI 100,-

Skladem
Kód: 10.70110.0010
Značka: LEGGERO
32 299 Kč –0 % 31 990 Kč / ks 26 438 Kč bez DPH
Kategorie: LEGGERO
Hmotnost: 22 kg
LEGGERO Enso I Complete Sport béžový
DOPORUČUJEME
32 299 Kč –0 %

LEGGERO Enso I Complete Sport béžový

Jednomístný švýcarský dětský vozík za kolo, kočárek a jogger 3v1.

ČLÁNEK O VOZÍCÍCH LEGGERO Z NAŠEHO POHLEDU NALEZNETE ZDE

Nejvyšší modelová řada švýcarské značky LEGGERO.

Nejvyšší výbava, nejvyšší bezpečnost.
Švýcarský dětský vozík za kolo, sportovní kočárek a jogger 3v1.
Jediný dětský vozík s nejvyššími bezpečnostními atesty TÜV.
Citlivé odpružení s velkým zdvihem, hydraulický tlumič nárazů, kotoučové brzdy zadních kol, anatomický sedák, skvělá stabilita, veškeré materiály na vozíku s 0% přítomností škodlivin, velká výbava umožňující rodičům s dětičkami provozovat velkou řadu sportů bez omezení.
To nejbezpečnější řešení pro Vás i Vaše miminko.


Nepřestávejte sportovat. S vozíky Leggero můžete trávit čas s Vaší celou rodinou. Ve městě i v horách. Nejvyšší kvalita a bezpečnost, pohodlí pro Vás i Vaše miminko. 
Barva: béžová nebo bílá
Tip: U nás Vám vozík Leggero Enso rádi předvedeme nebo porovnáme s vozíky jiných značek.

AKCE: Jogger set a sluneční přední clona zdarma 

Přední sluneční clona k vozíku ZDARMA. 
Dostupné varianty a barvy clon:
A) Pevná sluneční clona z materiálu, který nepropouští žádné světlo (materiál kortexin, neboli "kočárkovina"):
- bílá
- modrá
- růžová
- šedá

B) Výškově posuvná clona, materiál hustá síťovina (tento materiál se používá na výrobu dětských stínítek oken do aut). Plusem této varianty je, že tato clona je více prodyšná. Jedná se o tuto clonu: klikněte ZDE . 

Pozn.: boční clony nejsou součástí vozíku, lze si je však objednat zvlášť. 
Boční clony kompatibilní s pevnými slunečními clonami: Vnitřní boční sluneční clony naleznete ZDE nebo Boční venkovní clony průsvitné
K posuvným clonám jsou kompatibilní pouze tyto boční venkovní clony: Boční venkovní clony průsvitné

Proč právě vozík za kolo LEGGERO? 

PŘEČTĚTE SI O HLAVNÍCH VÝHODÁCH TOHOTO VOZÍKU ZA KOLO.

DOPORUČENÁ VÝBAVA PRO VOZÍK LEGGERO ENSO COMPLETE

PŘEHLED MODELŮ VOZÍKŮ LEGGERO

Objevte kvalitu LEGGERO Enso

Švýcarské LEGGERO Enso je snem pro všechny sportovně laděné a dobrodružné rodiny. Multifunkční dětský vozík za kolo, jogger a kočárek v jednsložom. CyklistikaBěhání, in-line bruslení? Nebo raději nákupy? A nebo v zimě na běžky, či na zimní túru se skisetem? S Ensem nic není problém.

LEGGERO Enso snoubí High-Tech materiály a nejmodernější technologie. Geniální a uživatelsky jednoduchá manipulace se špičkovým provedením "Made in Switzerland" zaručují dlouhotrvající radost z jízdy za všech okolností.

LEGGERO Enso je již v základní výbavě plnohodnotným dětským sportovním kočárkem. Součástí základní výbavy je ergonomická sportovní sedačka (která byla vyvíjena ve spolupráci s lékařským týmem - posed odpovídá sedu na sedačce, sedák je vyvýšen a kolena dětí jsou uvolněná a pokrčená), cyklistický set včetně spojky, integrovaná kočárková kolečka, pláštěnka, úložný prostor, odpružení s hydraulickým tlumičem, kotoučové brzdy s funkcí parkování. LEGGERO Enso lze doplnit o jogger set a používat ho jako plnohodnotný sportovní nebo in-line vozík (jogger).

Certifikovaná bezpečnost

V rámci certifikace TÜV bylo LEGGERO  Enso podrobeno rozsáhlým zkouškám na přítomnost škodlivých látek. LEGGERO Enso úspěšně absolvovalo celkem více než 60 chemických testů a splnilo standardy v této důležité oblasti. LEGGERO Enso bylo testováno společností TÜV dle platných zkušebních norem pro dětské vozíky, které zaručují Vám a vašemu miminku maximální bezpečnost. Nadstavbou je úspěšné absolvování nezávislých crash testů v plné zátěži, které potvrdili výjimečnou bezpečnost a jízdní stabilitu vozíku LEGGERO Enso.

LEGGERO Enso bylo testováno a certifikováno společností TÜV v následujících kategoriích:

- chemie (REACH), statické zkoušky, dynamické zkoušky, přejímací zkoušky a dokumentace. Bezpečnostní koncept Enso certifikovaný podle TÜV dle nejnovějšího standardu STVZO 2015 splňuje nejpřísnější požadavky v oblasti dětských vozíků za kolo.

Zároveň jako první svého druhu na trhu splňuje tato kritéria také jako dětský kočárek.

Enso zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děti i pro vás.

LEGGERO Enso je také konstruováno a testováno pro vyšší zátěž, které je vystaveno při použití v kombinaci s elektrickým jízdním kolem do rychlosti 25 km / h.

Nejvyšší výbava. 

V ceně: 

  • cyklo set (cyklo oj, praporek, 1x úchyt ke kolu s rychloupínákem (pokud máte pevnou osu je nutno dořešit adaptér - článek o výběru ZDE)
  • jogging set (přední 16" kolo a 2 ramena)
  • kočárkový set (2 integrovaná přední plastová kolečka)
  • sluneční přední clona (barva dle vašeho výběru (bílá / šedá / modrá / růžová) 
  • integrovaná pláštěnka

Popis:

- 1-místný vozík za kolo vyroben ve Švýcarsku - švýcarská kvalita zpracování i materiálů
- sluneční přední clona (barva dle vašeho výběru (bílá / šedá / modrá / růžová)
- v ceně cyko set (cyklo oj + cyklo úchyt + praporek) + integrovaná kočárková kolečka  + jogger set (kolo 16" + 2 ramena) + přední sluneční clona
- nejpřísnější atest TÜV a GS včetně crash testů (testováno na náraz při 50km/hod)
- 2 barevné provedení: bílý a béžový
kotoučové brzdy používané běžně na horská kola
- kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller" - samozaklapovací a velmi jednoduše vyklopitelné. (Pozn.: Kočárková kolečka jsou vždy určena na hladké povrchy, na procházky se užívá jogger set.) 
- velká 20" kola, po obvodu pláště reflexní pásek
- duše i pláště s 0% obsahem škodlivin 
- běžecký set (16" kolo)
- nastavitelné odpružení s hydraulickým tlumičem nárazů, se zdvihem až 7,5 cm
- systém rychlého a snadného skládání a rozkládání "Syncro Lock"
- výškově nastavitelná ergonomická sedačka
- možnost připojení za elektrokolo
- nosnost je 40 kg.  (Poznámka týmu Odpružení.cz, jež vozíky reálně testuje: reálně má vozík nosnost mnohem vyšší, ale dle upozornění toto nesmíme oficiálně uvádět, jelikož legislativa v zemi výrobce toto nedovoluje.)
- váha plně vybaveného vozíku 16,4 kg
- integrovaná pláštěnka
velký nepromokavý nákladní prostor pro náklad až 9 kg - lze sklopit a vyklopit během vteřiny
- výškově nastavitelná řídítka. Pro in-line bruslení lze použít nástavec řidítek - ideální pro vyšší postavy
- bezpečnostní světýlko 

EKONOMIKA NÁKUPU - NOVÝ ČI BAZAROVÝ VOZÍK?

Multifunkční vozík nejen za kolo. Vozíky LEGGERO splňují nejnovější nejpřísnější atesty STVZO TÜV, GS. 

Odpružení

Unikátní nastavitelné (dle hmotnosti) funkční odpružení s tlumičem nárazu - zdvih až 7,5 cm. Pro zabránění trhavého nárazu vozíku a účinné pohlcení nárazů. Odpružení také přispívá k větší stabilitě vozíku při zatáčení a skvělé ovladatelnosti při in-line bruslení. 
Díky tzv. "Soft pružině", která je k dokoupení jako příslušenství lze tento vozík využívat pro miminka již od cca 2 měsíců věku. Tato pružina je velmi měkká a zaručí tak zdravotní vhodnost vozíku i pro takto malinké děti. Pružina je velmi lehko vyměnitelná se základní pružinou. Montáž zvládne každý doma.

 

Brzdy
Mechanické kotoučové brzdy o průměru kotouče 140 mm.

Levá a pravá strana jsou synchronizovány pomocí systému proporcionalizace brzdného účinku integrovaného do rukojeti brzdy. Brzdová páka má parkovací funkci, která zabraňuje pohybu vozíku, když je vozík používán jako kočárek.

Mechanismus sklápění "Syncro Lock"
Bezpečnostní zámek, který lze uvolnit jednoduše stisknutím ovládacích prvků vlevo a vpravo současně, když chcete vozík složit.

VIDEO MONTÁŽE VOZÍKU

VIDEO INSTALACE JOGGING SETU

Kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller".
Kočárková kolečka pro použití vozíku jako kočárek. Systém Syncro Lock umožní bleskurychle kolečka sklopit či zaklopit pouhým kopnutím. Kde tento set užívat? Například když zaparkujete kolo v kolostavu, můžete s vozíkem jít do restaurece a děťátko nemusí zůstávat spát mimo dozor rodičů. Vozík si vezmete s sebou až ke stolu. Dále jsou kočárková kolečka vhodná např. při nákupu.

Kombinovaný kryt

Jemná certifikovaná přední síťka odolná proti prachu a průstřelu kamenem. Integrovaný dešťový kryt lze v případě deště rychle přetáhnout přes vozík a rychle vrátit zpět, když déšť ustane.

Řídítka
Řídítka jsou výškově nastavitelná. Mohou být zvednuty nebo spuštěny pomocí rychloupínáku. Jsou pevně spojeny s vozíkem, což umožňuje přesné řízení.

Kapsa pro drobné předměty
Transparentní kapsa pro uložení mobilních telefonů a dalších drobností. Když je váš mobilní telefon uložen v kapse, můžete jej použít např. k přehrávání hudby ve vnitřní části vozíku - uspat tak Vaše miminko pomocí jeho oblíbené ukolébavky. Přes igelit je možné Váš dotykový telefon ovládat.

Zadní zavazadlový prostor
Prostorný, přesto kompaktní - skládací zadní přihrádka s víkem / potahem pro zabezpečení jejího obsahu.

Sedadlo
Velkorysé sedadlo se skvělou boční oporou a výškově nastavitelnou opěrkou. 5ti-bodové nastavitelné bezpečnostní pásy pro maximální bezpeční Vašeho dítěte.

Jízdní kolo
Vozíky Leggero je  možno zapojit i za kolo o velikosti 29", certifikováno je také pro elektrokola. Článek o využití vozíku za elektrokolo naleznete ZDE.
V ceně vozíku je závěs pro kola s rychloupínákem, pro kola s pevnou osou nabízí Leggero velké množství adaptérů. S výběrem rádi pomůžeme.
Článek o adaptérech pevných os naleznete ZDE.

Využití vozíku pro miminka
Vozík Leggero ENSO je díly jeho unikátnímu odpružení a vhodnému příslušenství (lze u nás dokoupit) vhodný i pro malé dětičky od útlého věku. Vozík po doplnění o tzv. "Soft pružinu" a miminkovník můžete užívat již od cca 2 měsíců věku miminka.
Miminkovníky nabízí značka Leggero dva. Látkový miminkovník (naleznete ZDE) a novější - bezpečnější: skořepinový (naleznete ZDE).

Historie a přednosti značky Leggero

Dětské vozíky LEGGERO jsou vyráběny na břehu idylického Bodamské jezera, v jedné z nejkrásnějších částí Švýcarska. Jedinečná historie plná úspěchů se začala psát již v roce 1988. Jako jeden z průkopníků v přepravě dětí vyvíjí LEGGERO vozíky za kolo více jak 30 let. Takto dlouhá historie je důkazem velkého množství zkušeností s přepravou dětí, a to jak na cyklostezkách, tak i v terénu. 

Trvale udržitelný rozvoj a společenská odpovědnost jsou součástí filozofie značky LEGGERO. Důkazem je mimo jiné zaměstnávaní a péče o lidi s handicapem, které tvoří významnou část celého týmu. Veškeré výrobní procesy podléhají přísným švýcarským bezpečnostním a jakostním normám a jsou pravidelně certifikovány dle ISO9001. LEGGERO je průkopníkem nových technologií, jejichž uvedení na trh předchází dlouhodobé testování a závěrečná certifikace TÜV. A právě velké množství testů odolnosti, bezpečnosti a funkčnosti je důkazem výjimečné švýcarské kvality, která opouští brány švýcarské výrobního závodu v městě Romanshorn.

Vozíky LEGGERO nevynikají pouze multifunkčností, ale zejména certifikovanou bezpečností a snadnou manipulací, což jsou základní stavební kameny švýcarského vývoje. Nad rámec těchto vlastností je další předností unikátní design, který upoutá úplně každého a zajistí pozornost ostatních rodičů. Jednoduše řečeno, LEGGERO je švýcarským synonymem pro dětské vozíky za kolo.

Upozornění: Pro nákup produktu na našem e-shopu vyžadujeme platné telefonní číslo, kde bude možno dokomunikovat podrobnosti k nachystání vozíku před předáním či odesláním k Vám. Děkujeme za pochopení!

Nechte se inspirovat a přidejte se do rodiny LEGGERO.

Máte na svém kole pevnou osu místo rychloupínáku? 
Pak potřebujete adaptér, který umožní připojení vozíku k Vašemu kolu. Zde naleznete návod, jak správně vybrat ten správný:

VÝBĚR ADAPTÉRU PEVNÉ OSY LEGGERO 

Pokud hledáte úchyt ke druhému kolu (například aby jste nemuseli přednavat úchyt z jednoho rodičovského kola na druhé)  a máte na zadnám kole klasický rychloupínák, zde je odkaz na druhý úchyt:

Pozn.: u vozíku je vždy jeden úchyt zdarma.
ADAPTÉR NABECCO UNI 12 LEGERO

Technická data:

Venkovní rozměry:
Výška s koly: 99 cm
Šířka s koly: 71 cm
Délka s cyklo ojí: 158 cm
Výška bez kol: 66/82 cm
Délka bez oje: 100 cm

Vnitřní rozměry: 
Šířka: 41 cm
Délka: 26 cm
Sedící výška max.: 64 cm
Výška madel od země: 61 cm
Objem úložného prostoru: 30 l

Složený vozík:
Vozík lze složit do 3 podob.
Složený vozík s koly a řidítky (vejde se do větších aut typu MPV)
Složený vozík bez kol 
Složený vozík bez kol a bez madla. 
Kola se dají uložit dovnitř vozíku.
výška bez kol: 36 cm
Šířka bez kol 70 cm
Délka konstrukce bez oje: 105 cm
Výška s koly: 50 cm

Kola:
Velikost: 20"
Plášť s reflexním proužkem. 0% škodlivin jak v pláštích, tak duších

Balení:
106x75x34 cm (délka x šířka x výška)

Hmotnost vozíku včetně střechy, kol, oje: 16,7 kg
Maximální hmotnost uváděná při přepravě balíku - s obalem: 21 kg

Rozměr sedačky:
Výška opěrky: až 67 cm
Sedák: 25 cm
Prostor od sedáku k vnitřní hraně předního krytu vozíku: 50 cm (= prostor pro nohy)

Poznámka: Pro nákup produktu vyžadujeme platné telefonní číslo, kde bude možno řádně dokomunikovat podrobnosti k nachystání vozíku před předáním či odesláním k zákazníkovi. Taktéž si vyhrazujeme v některých případech právo tento produkt  nezaslat do zahraničí. Pokud nebude možná dokomunikace zaslání vozíku se zákazníkem telefonicky, bude objednávka zrušena. Moc děkujeme za pochopení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu