Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Ekonomika nákupu nového vozíku za kolo

Nevíte, zda koupit nový nebo bazarový vozík?

1) I nový, drahý vozík Vás vlastně reálně vyjde na pár korun.

Po bazarových vozíčcích je veliká poptávka. Na bazarech není ale téměř žádná nabídka (co se týká kvalitních vozíků), a tak se cena jetých vozíků drží velmi nahoře.
Vozíky reálně někdy majitelé prodávají za cenu vyšší, než za kterou vozík před lety pořídili, jelikož každoročně cena nových vozíků stoupá výše

Jak je to s vozíkem Leggero Enso?

Jeho pořizovací cena je cca 32000 Kč.

Vozík využijete až 7 let (jelikož se do vozíku reálně opravdu tak staré dítě vejde). Můžete s dítkem např. chodit na 15 km túry, které by samo dítě neušlo. Užijete si výlet jak vy - dospělí, tak děti, které nebudou bolet nožky. Část výletu sami ujdou a část se svezou.
Na českém trhu je Leggero teprve od roku 2018, nabídka bazarových vozíků je tedy zatím nulová. Majitelé stále vozíky používají a nemají potřebu je prodávat. Až ten čas nastane, spíše vozík zdědí někdo z rodiny, nebo odkoupí kamarád s menším děťátkem.

Dejme tomu, že vozík prodáte po 6 letech.
Prodejní cena bude cca 25 000 Kč.
Tratíte tak 7000 Kč, což je v přepočtu na využití 6 let (= 72 měsíců) pouhých 98 Kč měsíčně.

Koupíte-li bazarový vozík, počítejte s pravděpodobnými dalšími investicemi. Náhradní díly mohou být drahé, ale hlavně u spousty značek nedostupné. 

 

2) Záruka, bezpečnost, dostupné náhradní díly a jasný původ

Koupíte-li nový vozík, vždy víte, že je bezpečný, jelikož nikdy nebyl bouraný. Bezpečnost je to nejdůležitější na celém vozíku. Bezpečnost je asi to nejdůležitější a nejzásadnější, proč Vám právě Leggero Enso doporučujeme, proč by jste měli zvažovat jeho nákup. Je to nejbezpečnější vozík na trhu, který úspěšně prošel náročnými TÜV testy a to jak jako vozík za kolo, tak v ještě přísnějších testech - jako dětský kočárek.
Záruku na nový vozík máte ze zákona vždy 2 roky.
Výrobce vozíků LEGGERO - švýcarská firma Brüggli, Vám zaručuje, že seženete náhradní díly dalších 10 let po ukončení výroby daného modelu.

Pokud kupujete bazarový vozík, nikdy nemůžete vědět, jak s ním jeho předchozí majitel zacházel, či s ním neměl nehodu.
U nového vozíku je vždy záruka kvalitní, neporušené konstrukce. A nejen té.

Pouze nový vozík Vám dává záruku bezpečnosti. 

Potřebujete vědět k vozíkům LEGGERO více informací? 
Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 773796858 (denně 9 - 19 hod).

Děkujeme za Vaši důvěru!
Váš tým DOKOV s.r.o.

www.ODPRUZENI.cz

Zpět do obchodu