V období 17.7.-26.7. NEBUDE z důvodu firemní dovolené probíhat expedice. Objednávky vyexpedujeme po návratu od 29.7. Děkujeme za pochopení.

Zajímá Vás, kdo jsme a proč nakoupit u nás?

Vítáme Vás na stránkách firmy DOKOV spol. s r.o.!

Odpruzeni.cz je internetový obchod party cyklonadšenců. :-) Naše rodinná firma DOKOV s.r.o. působí na evropském trhu již od roku 1992 a je výrobcem vlastní značky DOGY components. V 90. letech byla naše firma největším evropským výrobcem představců řidítek.

Od roku 2008 jsme se stali specialisty na dětské vozíky za kola. Vše začalo výrobou komponentu ODPRUŽENÍ CROOZER a díky přáním našich zákazníků o rozšíření řady komponentů pro cyklovozíky jsme u této specializace zůstali a ještě svou nabídku rozšířili o dovoz vozíků nových značek do České Republiky. Dovážíme německé vozíky XLC by CROOZER a švýcarské vozíky za kolo LEGGERO. (Pro tuto exkluzivní značku máme výhradní zastoupení pro ČR a SK.)

Vám, našim zákazníkům, poskytujeme kompletní servis. Zkonzultujeme s Vámi, který vozík je pro Vaše potřeby ten nejvhodnější a před jeho zakoupením si jej můžete díky naší půjčovně také vyzkoušet. Chceme, aby jste věděli, že kupujete to, co je pro Vás nejlepší a že s vozíkem od nás budete maximálně spokojeni.

Naše komponenty značky DOGY componets jsou certifikovány, čímž dáváme záruku na jejich bezvadnou funkci, bezpečí a nejvyšší kvalitu.

Specialisté

v oboru

NEOCENITELNÉ

vlastní zkušenosti s produkty

NEKONEČNO

rad pro Vás

Proč nakupovat právě u nás?

Pro vaši maximální spokojenost

Každému z Vás se snažíme vyjít maximálně vstříc. Naše produkty můžete osobně vyzkoušet nebo si je reálně prohlédnout, jelikož zboží nabízené na e-shopu vedeme reálně skladem. Na naší provozovně Vám po předchozí domluvě osobní schůzky rádi vše vysvětlíme a vybereme pro Vás to nejlepší řešení. Eshop a náš blog se snažíme aktualizovat jak je jen v našich možnostech a dovednostech. :-)

Doručení po celém světě

Naše produkty doručujeme celosvětově. Bez ohledu na to, kde žijete, vaše objednávka bude odeslána včas a doručena přímo k vašim dveřím nebo jinému místu, které jste uvedli. Spolupracujeme s několika přepravními společnostmi, abychom zajistili co nejkvalitnější a nejlevnější přepravu. Balíčky jsou zpracovány s maximální péčí, takže objednané produkty Vám budou předány bezpečně a v pořádku.

Nejvyšší kvalita našich výrobků a zboží

V naší společnosti vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme již několik desítek let výrobky tak, aby byly maximálně funkční, ve vysoké kvalitě zpracování a za co nejpříznivější ceny. Výrobky značky DOGY components jsou vyráběny ze 100% v České Republice. Pro Vaši záruku kvality mají nejdůležitější produkty certifikát od České strojírenské zkušebny. Z naší dílny vyšlo již několik desítek tisíc produktů, které dělají radost zákazníkům po celém světě.

Zpětná vazba

Budeme rádi, když se s námi podělíte o zkušenosti s našimi výrobky či zakoupenými produkty. Můžeme tak dále pracovat na jejich zdokonalování a tím pádem na Vaší ještě větší spokojenosti. Na spokojenosti Vás i Vašich nejmenších lásek!
Budeme se těšit na spolupráci právě s Vámi!

Dále by Vás určitě mohlo zajímat

Na výrobě našich produktů se nepodílelo žádné dítě a nikdo nebyl ke své práci nucen. Vše je vyráběno ve zdravotně nezávadných a bezpečných podmínkách. Všichni zaměstnanci dostávají pravidelný plat, ze kterého odvádí daně. Každý zákazník od nás dostává řádný daňový doklad. :-)
Děkujeme moc, že jste se rozhodli i právě proto pro nás!

Náš tým

Martina Šragová

Jednatelka firmy, manažerka obchodu - ve firmě působí od roku 1996, v nejvyšším nasazení je zde od roku 2009. Zodpoví veškeré dotazy a vymyslí věci, které jen tak někoho nenapadnou. :-)

radka

Radka a Anežka

Dvorní návrhářky a švadleny textilních doplňků pro cyklovozíky značky DOGY Components. Na přání ušijí i potah na slona.

 

?

Jarda, Dan a Láďa

Naši inženýří konstruktéři v nejvyšším utajení. ;-)

 
 
Zpět do obchodu