XLC by CROOZER 

XLC by CROOZER

Pokud hledáte ověřený, kvalitní cyklo vozík za kolo za rozumnou cenu, sáhněte po vozíčku značky XLC by CROOZER. Vozíky XLC by CROOZER. jsou vyráběné firmou CROOZER (Zwei Plus Zwei) proněmeckou znančku XLC-parts.de. Kvalita je tedy shodná se známějšími vozíky označenými pouze jako CROOZER. Náhradní díly jsou shodné pro vozíky XLC by CROOZER i CRO...

Pokud hledáte ověřený, kvalitní cyklo vozík za kolo za rozumnou cenu, sáhněte po vozíčku značky XLC by CROOZER. Vozíky XLC by CROOZER. jsou vyráběné firmou CROOZER (Zwei Plus Zwei) proněmeckou znančku XLC-parts.de. Kvalita je tedy shodná se známějšími vozíky označenými pouze jako CROOZER. Náhradní díly jsou shodné pro vozíky XLC by CROOZER i CROOZER. Na obě značky pasují naše výrobky značky DOGY components (vyráběné naší firmou  DOKOV s.r.o. již od roku 1992).
Vozíky za kolo XLC by CROOZER jsou vyráběny z kvalitních materiálů, komponenty jsou stále v kovovém provedení, na vozíčcích je minimum plastových dílců, proto jsou vozíky XLC téměř nerozbitné a nebudete s nimi mít starosti spjaté se stárnutím.

Více

XLC by CROOZER 

Zobrazují se 1 – 23 z 23 položek
Zobrazují se 1 – 23 z 23 položek
Filter

Katalog

Povolené filtry:

Informace

Štítky