DOGY Components 

DOGY Components

České cyklokomponenty vyrobené s láskou v rodinné firmě DOKOV spol. s .r.o. s tradicí výroby již od roku 1991. Od roku 2009 se úzce specializujeme na výrobu příslušenství pro vozíky za kolo. Díky výrobkům naší vlastní značky DOGY Components vylepšíte Váš vozík dle vlastních představ. Zvýšíte komfort a bezpečnost Vašich dětí, což oceníte na spole...

České cyklokomponenty vyrobené s láskou v rodinné firmě DOKOV spol. s .r.o. s tradicí výroby již od roku 1991. Od roku 2009 se úzce specializujeme na výrobu příslušenství pro vozíky za kolo. Díky výrobkům naší vlastní značky DOGY Components vylepšíte Váš vozík dle vlastních představ. Zvýšíte komfort a bezpečnost Vašich dětí, což oceníte na společných výletech.
Prvním komponentem určeným pro vozíky za kolo, bylo v roce 2009 odpružení pro vozíky CROOZER, díky kterému eliminujeme 99% všech vibrací během jízdy. Vaše děti budou díky velmi citlivému odpružení spokojené, v nejvyšším pohodlí a vy se tak můžete vydat na dlouhý výlet s pocitem štěstí. Užijte si maximum společných chvil při Vašich cestách.

Dalšími oblíbenými produkty jsou brzdy. Parkovací, joggingové a kotoučové. Kotoučová brzda je nejefektivnějším způsobem brzdění, vyniká skvělou účinností i v náročném a kopcovitém terénu a zlepší ovladatelnost vozíku o 100%.
Dále mezi produkty DOGY components patří textilní doplňky pro vozíky za kola. Sluneční clony, prachové síťky, reflexní a větrací síťky nebo opory trupu. Vše bylo vyvinuto na základě vlastních zkušeností při cyklojízdách s našimi dětmi a pečlivě testováno.

Více

DOGY Components 

na stránku
Zobrazují se 1 – 36 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 52 položek
Filter

Katalog

Povolené filtry:

Informace

Štítky