Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

LEG&GO

Unikátní koncept 5 v 1. Dětské odrážedlo, kolo, tříkolka, skibob a houpačka v jednom. Jedinečný společník pro děti od 6-ti měsíců do 6-ti let. Investice na začátku a bezstarostných 6 let před vámi. Již žádné každoroční utrácení za větší odrážedla, kola a tříkolky.

Dokonalý funkční design, přírodní materiály z obnovitelných zdrojů, praktické zpracování. To jsou trendy budoucnosti díky kterým je LEG&GO unikátní a jde naproti celosvětovému trendu "použít a zahodit". Vaše LEG&GO bude součástí vaší rodiny minimálně do 6-ti let věku Vašeho dítěte. Díky jednoduché přestavbě již bude při prvních krocích vašeho dítěte, a ta jako houpačka. První krůčky se změní v první odrazy a LEG&GO bude zase u toho, jako odrážedlo. Čas běží rychle a Váš prcek roste jako z vody. Není problém, LEG&GO roste s ním. Odrážení již nestačí, chce to více rychlosti. LEG&GO je opět připraveno, stačí přimontovat šlapačky. Je potřeba převážet náklad, není problém. LEG&GO lze přestavět na tříkolku s nákladním prostorem. Napadne-li sníh, LEG&GO opět připraveno, stačí sundat kola nandar SKI-SET.

V LEG&GO se zhmotnila vize kombinující výjimečnou tvárnost, přizpůsobivost, odolnost a ekologické myšlení. To vše na základě 30-ti letých zkušeností Egona Garklavse.

Egons Garklavs, Chief Designer and creator of leg&go bike:

“It’s crazy how many disposable things are constantly produced in this world. I decided to do it differently – to create a bike that grows together with its rider, so that the parents shouldn’t buy a new one after a year.”

 Kompletní sortiment LEG&GO najdete zde: LEG&GO

Stránky výrobce: www.legandgo.com

logo_melns

9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Zpět do obchodu