Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Tyče PERUZZO

Peruzzo s.r.l. představuje TRAIL ANGEL, nejnovější produkt ze své řady kol. Tato tažná tyč pro dětské kolo splňuje potřebu všech rodičů, kteří se chtějí podělit o svou vášeň pro cyklistiku s těmi nejdražšími,  s vlastními dětmi!

Kdokoli si položí otázku, proč by si měl zvolit tažnou tyč pro dětské kolo Trail Angel mezi ostatními produkty dostupnými na trhu, dostane jednoduchou odpověď. Kvůli JEDNODUCHÉMU POUŽITÍ. Víme, co to znamená být rodiči v dnešním hektickém světě, a proto jsme vyvinuli veškeré úsilí, abychom co nejvíce zpříjemnili volný čas, který trávíte se svými dětmi a vytvořili praktický a bezpečný tažný systém dětských kol. Jednoduše namontujte tyč na kolo pro dospělé, připevněte dětské kolo s možností úpravy jeho výšky nad zemí... A JSTE PŘIPRAVENI VYRAZIT! Nyní má dospělý úplnou kontrolu nad dětským kolem a může jej vést v naprostéM bezpečí, zatímco dítě může pokračovat v šlapání, aniž by jakýmkoli způsobem ovlivnilo kontrolu dospělého.

6 položek celkem
Zpět do obchodu