V období 17.7.-26.7. NEBUDE z důvodu firemní dovolené probíhat expedice. Objednávky vyexpedujeme po návratu od 29.7. Děkujeme za pochopení.

LEGGERO Enso I Complete Sport bílý

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - jogger set a posuvná přední clona "zdarma" v ceně

 

Švýcarský vozík za kolo s kotoučovými brzdami, nastavitelným odpružením s tlumením a nejvyššími bezpečnostními atesty. 3 sety v ceně vozíku.

V ceně je také předprodejní servis a servisní práce po dobu 1 roku ZDARMA. Vozík vybalíme, zkontrolujeme, seřídíme a opět zabalíme. Díky tomu je doba expedice 24-72 hodin v závislosti na objemu zakázek. Děkujeme za pochopení.

 

NÁKUPEM VOZÍKU PŘISPÍVÁTE NA NADACI DOBRÝ ANDĚL - Z KAŽDÉHO PRODANÉHO VOZÍKU VĚNUJEME NADACI 100,-

Barva clony
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Kód: 10.70110.0009
Značka: LEGGERO
31 990 Kč / ks 26 438 Kč bez DPH
Kategorie: LEGGERO

LEGGERO Enso I Complete Sport bílý

Jednomístný švýcarský dětský vozík za kolo, kočárek a jogger 3v1

ČLÁNEK O VOZÍCÍCH LEGGERO Z NAŠEHO POHLEDU NALEZNETE ZDE - článek o hlavních přednostech tohoto vozíku

Nejvyšší výbava (cyklo set, kočárkový set a jogger set), nejvyšší vozík na trhu (možno využít pro dětičky až do výšky 140 cm).
Švýcarský vozík za kolo s kotoučovými brzdami a nejvyššími bezpečnostními atesty.
Užívejte si sport a děti naráz. Nejmodernější dětský vozík, který si zamilujete pro jeho krásu, jednoduchost a hlavně bezpečí.
Největší vozík z nabídky. Využitelný až do 7-8 let.
Barva vozíku: bílá.

Přední sluneční clona k vozíku ZDARMA.  Dostupné barvy clon: bílá, modrá, růžová, šedá.

Pozn.: boční clony nejsou součástí balení, je možno je objednat zvlášť. Boční sluneční clony naleznete ZDE.

Veškeré příslušenství pro tento model naleznete zde:

PŘÍSLUŠENSTVÍ K VOZÍKU LEGGERO ENSO

 

Proč právě vozík za kolo LEGGERO? 

PŘEČTĚTE SI O HLAVNÍCH VÝHODÁCH TOHOTO VOZÍKU ZA KOLO.

pŘÍSLUŠENSTVÍ k vozíku Leggero Enso

PŘEHLED MODELŮ VOZÍKŮ LEGGERO

Objevte kvalitu LEGGERO Enso

Švýcarské LEGGERO Enso je snem pro všechny sportovně laděné a dobrodružné rodiny, které dbají na bezpečnost a vysokou kvalitu. Multifunkční dětský vozík za kolo, jogger a kočárek v jednom. Cyklistika? Běhání, in-line bruslení? Nebo raději nákupy? Po dokoupení Ski setu se můžete vydat i na běžky a do zasněžené krajiny. S Ensem nic není problém.  

LEGGERO Enso snoubí High-Tech materiály a nejmodernější technologie. Geniální a uživatelsky jednoduchá manipulace se špičkovým provedením "Made in Switzerland" zaruču dlouhotrvací radost z zdy za všech okolností.

LEGGERO Enso je již v základní výbavě plnohodnotným dětským sportovním kočárkem. Součástí základní výbavy je ergonomická sportovní sedačka (která byla vyvíjena ve spolupráci s lékařským týmem - posed odpovídá sedu na sedačce, sedák je vyvýšen a kolena dětí jsou uvolněná a pokrčená), cyklistický set včetně spojky, integrovaná kočárková kolečka, pláštěnka, úložný prostor, odpružení s hydraulickým tlumičem, kotoučové brzdy s funkcí parkování. LEGGERO Enso lze doplnit o jogger set a používat ho jako plnohodnotný sportovní nebo in-line vozík (jogger).

Certifikovaná bezpečnost

V rámci certifikace TÜV bylo LEGGERO  Enso podrobeno rozsáhlým zkouškám na přítomnost škodlivých látek. LEGGERO Enso úspěšně absolvovalo celkem více než 60 chemických testů a splnilo standardy v této důležité oblasti. LEGGERO Enso bylo testováno společností TÜV dle platných zkušebních norem pro dětské vozíky, které zaruču Vám a vašemu miminku maximální bezpečnost. Nadstavbou je úspěšné absolvování nezávislých crash testů v plné zátěži, které potvrdili výjimečnou bezpečnost a jízdní stabilitu vozíku LEGGERO Enso.

LEGGERO Enso bylo testováno a certifikováno společností TÜV v následucích kategoriích:

chemie (REACH), statické zkoušky, dynamické zkoušky, přemací zkoušky a dokumentace. Bezpečnostní koncept Enso certifikovaný podle TÜV dle nejnovějšího standardu STVZO 2015 splňuje nejpřísnější požadavky v oblasti dětských vozíků za kolo.

Zároveň jako první svého druhu na trhu splňuje tato kritéria také jako dětský kočárek.

Enso zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děti i pro vás.
LEGGERO Enso je také konstruováno a testováno pro vyšší zátěž, které je vystaveno při použití v kombinaci s elektrickým zdním kolem do rychlosti 25 km / h.

Nejvyšší dostupná výbava.
V ceně:
 

  • cyklo set (cyklo oj, praporek, 1x úchyt ke kolu s rychloupínákem (pokud máte pevnou osu je nutno dořešit adaptér - článek o výběru ZDE)
  • jogging set (přední 16" kolo a 2 ramena) určený pro jízdu v terénu (či kdekoliv jinde)
  • kočárkový set (2 integrovaná přední plastová kolečka určená na hladké povrchy)
  • sluneční přední clona (barva dle vašeho výběru (bílá / šedá / modrá / růžová) 
  • integrovaná pláštěnka

Popis:

- 1-místný vozík za kolo
- vyrobeno ve Švýcarsku - švýcarská kvalita zpracování i materiálů
- v kompletu: cyklo set (cyklo oj + cyklo úchyt + praporek) + integrovaná kočárková kolečka  + jogger set (kolo 16" + 2 ramena) + sluneční přední clona
- nejpřísnější atest TÜV a GS včetně crash testů (testováno na náraz při 50 km/hod)
- 2 barevné provedení: bílý a béžový
- kotoučové brzdy používané běžně na horská kola
- kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller" - samozaklapovací a velmi jednoduše vyklopitelné. Pro užití na hledkém povrchu.
- běžecký set (16" kolo)
- nastavitelné odpružení s hydraulickým tlumičem nárazů, se zdvihem až 7,5 cm
- systém rychlého a snadného skládání a rozkládání "Syncro Lock"
- výškově nastavitelná ergonomická sedačka
- možnost připojení za elektrokolo
- velká 20" kola
- duše i pláště s 0% obsahem škodlivin, plášť má po obvodu reflexní proužek
- nosnost je 40 kg.  (Poznámka týmu Odpružení.cz, jež vozíky reálně testuje: reálně má vozík nosnost mnohem vyšší, ale dle upozornění toto nesmíme oficiálně uvádět, jelikož legislativa v zemi výrobce toto nedovoluje.)
- váha plně vybaveného vozíku 16,4 kg
- integrovaná pláštěnka
velký nepromokavý nákladní prostor pro náklad až 9 kg - lze sklopit a vyklopit během vteřiny
- výškově nastavitelná řídítka. Pro in-line bruslení lze použít nástavec řidítek - ideální pro vyšší postavy.
- bezpečnostní světýlko 

Ekonomika nákupu - nový či bazarový vozík?

Multifunkční vozík nejen za kolo. Vozíky LEGGERO splňují nejnovější nejpřísnější atesty STVZO TÜV, GS. 

Odpružení

Nastavitelné (dle hmotnosti) funkční odpružení s tlumením nárazu - zdvih až 7,5 cm. Pro zabránění trhavého nárazu vozíku a účinné pohlcení nárazů. Odpružení také přispívá k větší stabilitě vozíku při zatáčení a skvělé ovladatelnosti při in-line bruslení. 

Brzdy
Mechanické kotoučové brzdy o průměru kotouče 140 mm.

Levá a pravá strana jsou synchronizovány pomocí systému proporcionalizace brzdného účinku integrovaného do rukojeti brzdy. Brzdová páka má parkovací funkci, která zabraňuje pohybu vozíku, když je vozík používán jako kočárek.

Mechanismus sklápění "Syncro Lock"
Bezpečnostní zámek, který lze uvolnit jednoduše stisknutím ovládacích prvků vlevo a vpravo současně, když chcete vozík složit.

VIDEO MONTÁŽE VOZÍKU

VIDEO INSTALACE JOGGING SETU

Kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller".
Kočárková kolečka pro použití vozíku jako kočárek. Systém Syncro Lock umožní bleskurychle kolečka sklopit či zaklopit pouhým kopnutím. Kde tento set užívat? Například když zaparkujete kolo v kolostavu, můžete s vozíkem jít do restaurece a děťátko nemusí zůstávat spát mimo dozor rodičů. Vozík si vezmete s sebou až ke stolu. Dále jsou kočárková kolečka vhodná např. při nákupu.

Kombinovaný kryt

Jemná certifikovaná přední síťka odolná proti prachu a průstřelu kamenem. Integrovaný dešťový kryt lze v případě deště rychle přetáhnout přes vozík a rychle vrátit zpět, když déšť ustane.

Řídítka
Řídítka jsou výškově nastavitelná. Mohou být zvednuty nebo spuštěny pomocí rychloupínáku. Jsou pevně spojeny s vozíkem, což umožňuje přesné řízení.

Kapsa pro drobné předměty
Transparentní kapsa pro uložení mobilních telefonů a dalších drobností. Když je váš mobilní telefon uložen v kapse, můžete jej použít např. k přehrávání hudby ve vnitřní části vozíku - uspat tak Vaše miminko pomocí jeho oblíbené ukolébavky. Přes igelit je možné Váš dotykový telefon ovládat.

Zadní zavazadlový prostor
Prostorný, přesto kompaktní - skládací zadní přihrádka s víkem / potahem pro zabezpečení jejího obsahu.

Sedadlo
Velkorysé sedadlo se skvělou boční oporou a výškově nastavitelnou opěrkou. 5ti-bodové nastavitelné bezpečnostní pásy pro maximální bezpeční Vašeho dítěte.

Jízdní kolo
Možnost zapojit za kolo do velikosti 29"

Historie a přednosti značky Leggero

Dětské vozíky LEGGERO jsou vyráběny na břehu idylického Bodamské jezera, v jedné z nejkrásnějších částí Švýcarska. Jedinečná historie plná úspěchů se začala psát již v roce 1988. Jako jeden z průkopníků v přepravě dětí vyvíjí LEGGERO vozíky za kolo více jak 30 let. Takto dlouhá historie je důkazem velkého množství zkušeností s přepravou dětí, a to jak na cyklostezkách, tak i v terénu.

Trvale udržitelný rozvoj a společenská odpovědnost jsou součástí filozofie značky LEGGERO. Důkazem je mimo jiné zaměstnávaní a péče o lidi s handicapem, které tvoří významnou část celého týmu. Veškeré výrobní procesy podléhají přísným švýcarským bezpečnostním a jakostním normám a jsou pravidelně certifikovány dle ISO9001. Leggero je průkopníkem nových technologií, jejichž uvedení na trh předchází dlouhodobé testování a závěrečná certifikace TÜV. A právě velké množství testů odolnosti, bezpečnosti a funkčnosti je důkazem výjimečné švýcarské kvality, která opouští brány švýcarské výrobního závodu v městě Romanshorn.

Vozíky LEGGERO nevynikají pouze multifunkčností, ale zejména certifikovanou bezpečností a snadnou manipulací, což jsou základní stavební kameny švýcarského vývoje. Nad rámec těchto vlastností je další předností unikátní design, který upoutá úplně každého a zajistí pozornost ostatních rodičů. Jednoduše řečeno, LEGGERO je švýcarským synonymem pro dětské vozíky za kolo.

Máte na svém kole pevnou osu místo rychloupínáku? 
Pak potřebujete dokoupit adaptér, který umožní připojení vozíku ke kolu.

Zde je návod, jak vybrat ten správný adaptér:

VÝBĚR ADAPTÉRU PEVNÉ OSY LEGGERO 

Nechte se inspirovat a přidejte se do rodiny LEGGERO.

Technická data:

Venkovní rozměry:
Výška s koly: 99 cm
Šířka s koly: 71 cm
Délka s cyklo ojí: 158 cm
Výška bez kol: 66/82 cm
Délka bez oje: 100 cm

Vnitřní rozměry: 
Šířka: 41 cm
Délka: 26 cm
Sedící výška max.: 64 cm
Výška madel od země: 61 cm
Objem úložného prostoru: 30 l

Složený vozík:
Vozík lze složit do 3 podob.
Složený vozík s koly a řidítky (vejde se do větších aut typu MPV)
Složený vozík bez kol 
Složený vozík bez kol a bez madla. 
Kola se dají uložit dovnitř vozíku.
výška bez kol: 36 cm
Šířka bez kol 70 cm
Délka konstrukce bez oje: 105 cm
Výška s koly: 50 cm

Kola:
Velikost: 20"
Plášť s reflexním proužkem. 0% škodlivin jak v pláštích, tak duších

Balení:
106x75x34 cm (délka x šířka x výška)

Hmotnost vozíku včetně střechy, kol, oje: 16,7 kg
Maximální hmotnost uváděná při přepravě balíku - s obalem: 21 kg

Rozměr sedačky:
Výška opěrky: až 67 cm
Sedák: 25 cm
Prostor od sedáku k vnitřní hraně předního krytu vozíku: 50 cm (= prostor pro nohy)

U nás Vám rádi vozíky Leggero předvedeme nebo porovnáme vozíky jiných značek.

Pokud hledáte úchyt ke druhému kolu (ať má na kole úchyt jak mamka tak taťka) a máte klasické rychloupínáky, zde je odkaz na tento úchyt.

Pozn.: u vozíku je vždy jeden úchyt zdarma.
Adaptér Nabecco Uni 12 Legero

Upozornění: Pro nákup produktu vyžadujeme platné telefonní číslo, kde bude možno řádně dokomunikovat podrobnosti k nachystání vozíku před předáním či odesláním k zákazníkovi. Taktéž si vyhrazujeme právo v některých případech tento produkt nezaslat do zahraničí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu