Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Leggero Enso Family béžový

NYNÍ SKVĚLÁ VÝPRODEJOVÁ CENA 
Řada Family - střední výbava (cyklo set + kočárkový set).

Švýcarský 1-místný vozík za kolo s kotoučovými brzdami, nastavitelným odpružením s tlumením a nejvyššími bezpečnostními atesty.

V ceně je také předprodejní servis.

NÁKUPEM VOZÍKU PŘISPÍVÁTE NA NADACI DOBRÝ ANDĚL - Z KAŽDÉHO PRODANÉHO VOZÍKU VĚNUJEME NADACI 100,-

 

 

Skladem
Kód: 10.70110.0007
Značka: LEGGERO
27 990 Kč / ks 23 132 Kč bez DPH
Kategorie: LEGGERO
Hmotnost: 22 kg

LEGGERO Enso FAMILY

Jednomístný švýcarský dětský vozík za kolo a kočárek 2v1.

Výbava: cyklo set + kočárkový set (jogger set ani ski set není v ceně tohoto balení)

ČLÁNEK O VOZÍCÍCH LEGGERO Z NAŠEHO POHLEDU NALEZNETE ZDE

Novinka: nyní k vozíkům Leggero nabízíme i lyžařské sety
Komplet lyžařský set pro běžkování ZDE.
Kočárkový lyžařský set na zadní kola ZDE.
Přední lyžička (místo 16" kola) ZDE.

Švýcarský vozík za kolo s kotoučovými brzdami, nastavitelným odpružením a nejvyššími bezpečnostními atesty.
Barva: béžová (Surf) nebo bílá (Sail).
Tip: U nás Vám vozíky značky LEGGERO rádi předvedeme a popřípadě porovnáme s vozíky jiných značek.

 

Proč právě vozík za kolo LEGGERO? 

PŘEČTĚTE SI O HLAVNÍCH VÝHODÁCH TOHOTO VOZÍKU ZA KOLO.

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K VOZÍKU LEGGERO ENSO

PŘEHLED MODELŮ VOZÍKŮ LEGGERO

 

Objevte kvalitu LEGGERO Enso

Švýcarské LEGGERO Enso je snem pro všechny sportovně laděné a dobrodružné rodiny. Multifunkční dětský vozík za kolo, jogger a kočárek v jednom. CyklistikaBěhání, in-line bruslení*? Nebo raději nákupy? S Ensem nic není problém.
(*Jogger set obsahuje pouze výbava COMPLETE.)

 

LEGGERO Enso snoubí High-Tech materiály a nejmodernější technologie. Geniální a uživatelsky jednoduchá manipulace se špičkovým provedením "Made in Switzerland" zaručují dlouhotrvající radost z jízdy za všech okolností.

LEGGERO Enso je již v základní výbavě plnohodnotným dětským sportovním kočárkem. Součástí základní výbavy je ergonomická sportovní sedačka (která byla vyvíjena ve spolupráci s lékařským týmem - posed odpovídá sedu na sedačce, sedák je vyvýšen a kolena dětí jsou uvolněná a pokrčená), cyklistický set včetně spojky, integrovaná kočárková kolečka, pláštěnka, úložný prostor, odpružení s hydraulickým tlumičem, kotoučové brzdy s funkcí parkování. LEGGERO Enso lze doplnit o jogger set a používat ho jako plnohodnotný sportovní nebo in-line vozík (jogger).

Certifikovaná bezpečnost

V rámci certifikace TÜV bylo LEGGERO  Enso podrobeno rozsáhlým zkouškám na přítomnost škodlivých látek. LEGGERO Enso úspěšně absolvovalo celkem více než 60 chemických testů a splnilo standardy v této důležité oblasti. LEGGERO Enso bylo testováno společností TÜV dle platných zkušebních norem pro dětské vozíky, které zaručují Vám a vašemu miminku maximální bezpečnost. Nadstavbou je úspěšné absolvování nezávislých crash testů v plné zátěži, které potvrdili výjimečnou bezpečnost a jízdní stabilitu vozíku LEGGERO Enso.

LEGGERO Enso bylo testováno a certifikováno společností TÜV v následujících kategoriích:

chemie (REACH), statické zkoušky, dynamické zkoušky, přejímací zkoušky a dokumentace. Bezpečnostní koncept Enso certifikovaný podle TÜV dle nejnovějšího standardu STVZO 2015 splňuje nejpřísnější požadavky v oblasti dětských vozíků za kolo.

Zároveň jako první svého druhu na trhu splňuje tato kritéria také jako dětský kočárek.

Enso zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děti i pro vás.

LEGGERO Enso je také konstruováno a testováno pro vyšší zátěž, které je vystaveno při použití v kombinaci s elektrickým jízdním kolem do rychlosti 25 km / h.

V ceně: cyklo set a kočárkový set  

- 1-místný vozík za kolo
vyrobeno ve Švýcarsku - švýcarská kvalita zpracování i materiálů
- nejpřísnější atest TÜV a GS včetně crash testů (testováno na náraz při 50km/hod)
- 2 barevné provedení: bílý a béžový
kotoučové brzdy používané běžně na horská kola
- kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller" - samozaklapovací a velmi jednoduše vyklopitelné
- nastavitelné odpružení s hydraulickým tlumičem nárazů, se zdvihem až 7,5 cm
- systém rychlého a snadného skládání a rozkládání "Syncro Lock"
- výškově nastavitelná ergonomická sedačka
- možnost připojení za elektrokolo
- konstrukční nosnost až 100 kg. (POZOR! Maximální přípustná hmotnost vozíku taženého za kolem, daná platnou legislativou je 40 kg. Toto     je platné pro všechny vozíky za kolo všech značek.)
- váha plně vybaveného vozíku 16,4 kg
- integrovaná pláštěnka
velký nepromokavý nákladní prostor pro náklad až 9 kg - lze sklopit a vyklopit během vteřiny
- výškově nastavitelná řídítka. Pro in-line bruslení lze použít nástavec řidítek - ideální pro vyšší postavy
- bezpečnostní světýlko 

Multifunkční vozík nejen za kolo. Vozíky LEGGERO splňují nejnovější nejpřísnější atesty STVZO TÜV, GS. 

Odpružení

Nastavitelné (dle hmotnosti) funkční odpružení s tlumením nárazu - zdvih až 7,5 cm. Pro zabránění trhavého nárazu vozíku a účinné pohlcení nárazů. Odpružení také přispívá k větší stabilitě vozíku při zatáčení a skvělé ovladatelnosti při in-line bruslení. 

Brzdy
Mechanické kotoučové brzdy o průměru kotouče 140 mm.

Levá a pravá strana jsou synchronizovány pomocí systému proporcionalizace brzdného účinku integrovaného do rukojeti brzdy. Brzdová páka má parkovací funkci, která zabraňuje pohybu vozíku, když je vozík používán jako kočárek.

Mechanismus sklápění "Syncro Lock"
Bezpečnostní zámek, který lze uvolnit jednoduše stisknutím ovládacích prvků vlevo a vpravo současně, když chcete vozík složit.

VIDEO MONTÁŽE VOZÍKU

VIDEO INSTALACE JOGGING SETU

(Jogging set lze dokoupit samostatně.)

Kočárková kolečka se systémem "Quick Stroller".
Kočárková kolečka pro použití vozíku jako kočárek. Systém Syncro Lock umožní bleskurychle kolečka zaklopit či sklopit pouhým kopnutím. Kde tento set užívat? Například když zaparkujete kolo v kolostavu, můžete s vozíkem jít do restaurece a děťátko nemusí zůstávat spát mimo dozor rodičů. Vozík si vezmete s sebou až ke stolu. Dále jsou kočárková kolečka vhodná např. při nákupu.

Kombinovaný kryt
Jemná certifikovaná přední síťka odolná proti prachu a průstřelu kamenem. Integrovaný dešťový kryt lze v případě deště rychle přetáhnout přes vozík a rychle vrátit zpět, když déšť ustane.

Řídítka
Řídítka jsou výškově nastavitelná. Mohou být zvednuty nebo spuštěny pomocí rychloupínáku. Jsou pevně spojeny s vozíkem, což umožňuje přesné řízení.

Kapsa pro drobné předměty
Transparentní kapsa pro uložení mobilních telefonů a dalších drobností. Když je váš mobilní telefon uložen v kapse, můžete jej použít např. k přehrávání hudby ve vnitřní části vozíku - uspat tak Vaše miminko pomocí jeho oblíbené ukolébavky. Přes igelit je možné Váš dotykový telefon ovládat.

Zadní zavazadlový prostor
Prostorný, přesto kompaktní - skládací zadní přihrádka s víkem / potahem pro zabezpečení jejího obsahu.

Sedadlo
Velkorysé sedadlo se skvělou boční oporou a výškově nastavitelnou opěrkou. 5ti-bodové nastavitelné bezpečnostní pásy pro maximální bezpeční Vašeho dítěte.

Historie a přednosti značky Leggero

Dětské vozíky LEGGERO jsou vyráběny na břehu idylického Bodamské jezera, v jedné z nejkrásnějších částí Švýcarska. Jedinečná historie plná úspěchů se začala psát již v roce 1988. Jako jeden z průkopníků v přepravě dětí vyvíjí LEGGERO vozíky za kolo více jak 30 let. Takto dlouhá historie je důkazem velkého množství zkušeností s přepravou dětí, a to jak na cyklostezkách, tak i v terénu.

Trvale udržitelný rozvoj a společenská odpovědnost jsou součástí filozofie značky LEGGERO. Důkazem je mimo jiné zaměstnávaní a péče o lidi s handicapem, které tvoří významnou část celého týmu. Veškeré výrobní procesy podléhají přísným švýcarským bezpečnostním a jakostním normám a jsou pravidelně certifikovány dle ISO9001. Leggero je průkopníkem nových technologií, jejichž uvedení na trh předchází dlouhodobé testování a závěrečná certifikace TÜV. A právě velké množství testů odolnosti, bezpečnosti a funkčnosti je důkazem výjimečné švýcarské kvality, která opouští brány švýcarské výrobního závodu v městě Romanshorn.

Vozíky LEGGERO nevynikají pouze multifunkčností, ale zejména certifikovanou bezpečností a snadnou manipulací, což jsou základní stavební kameny švýcarského vývoje. Nad rámec těchto vlastností je další předností unikátní design, který upoutá úplně každého a zajistí pozornost ostatních rodičů. Jednoduše řečeno, LEGGERO je švýcarským synonymem pro dětské vozíky za kolo.

Nechte se inspirovat a přidejte se do rodiny LEGGERO.

 

Máte na svém kole pevnou osu místo rychloupínáku? 
Pak potřebujete adaptér, který umožní připojení vozíku k Vašemu kolu. Zde naleznete návod, jak správně vybrat ten správný:

VÝBĚR ADAPTÉRU PEVNÉ OSY LEGGERO 

Pokud hledáte úchyt ke druhému kolu (například aby jste nemuseli přednavat úchyt z jednoho rodičovského kola na druhé)  a máte na zadnám kole klasický rychloupínák, zde je odkaz na druhý úchyt:

Pozn.: u vozíku je vždy jeden úchyt zdarma.
ADAPTÉR NABECCO UNI 12 LEGERO

Technická data:

Venkovní rozměry:
Výška s koly: 99 cm
Šířka s koly: 71 cm
Délka s cyklo ojí: 158 cm
Výška bez kol: 66/82 cm
Délka bez oje: 100 cm

Vnitřní rozměry: 
Šířka: 41 cm
Délka: 26 cm
Sedící výška max.: 64 cm
Výška madel od země: 61 cm
Objem úložného prostoru: 30 l

Složený vozík:
výška bez kol: 36 cm
Šířka bez kol 70 cm
Délka konstrukce bez oje: 105 cm
Výška s koly: 50 cm

Balení:
106x75x34 cm (délka x šířka x výška)

Hmotnost vozíku včetně střechy, kol, oje: 16,7 kg
Maximální hmotnost uváděná při přepravě balíku - s obalem: 21 kg

Rozměr sedačky:
Výška opěrky: až 67 cm
Sedák: 25 cm
Prostor od sedáku k vnitřní hraně předního krytu vozíku: 50 cm (= prostor pro nohy)

Poznámka: Pro nákup produktu vyžadujeme platné telefonní číslo, kde bude možno řádně dokomunikovat podrobnosti k nachystání vozíku před předáním či odesláním k zákazníkovi. Taktéž si vyhrazujeme právo tento produkt nezaslat do zahraničí. Pokud nebude možná dokomunikace zaslání se zákazníkem telefonicky, bude objednávka zrušena. Moc děkujeme za pochopení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu