CROOZER Kid for 1 + odpružení DOGY

CROOZER Kid for 1 + odpružení DOGY

121000119

Novinky

AKCE: + doprava ZDARMA.

1-místný vozík CROOZER Kid for 1, model 2019 + odpružení DOGY Economy (šedé).
Německý dětský 1-místný vozík za kolo.

Tento produkt není na skladě


23 890 Kč

19 744 Kč bez DPH

Více informací

VIDEO - VOZÍKY ZA KOLO CROOZER

Odpružený cyklovozík za kolo a jogger "3v1"
CROOZER Kid for 1 2019, green
+ odpružení DOGY Economy 

Model vozíku: 2019
Extra dodávané odpružení: DOGY Economy se zdvihem až 12 cm do největšího terénu a možností regulace
(shodné odpružení je pak na vozíku XLC Mono by Croozer).
Barva: šedá
Název vozíku: CROOZER Kid for 1

Německý cyklovozík 3 v 1.
Možno využít na: cyklistiku, jako sportovní kočárek i do horších terénů, jogger na běh a popřípadě po instalaci ruční brzdy také vhodný na in-line bruslení, dále městský kočárek a nebo "sněžný skútr" na běžkové lyžování (ski set nutno dokoupit, naleznete jej ZDE).

Kotoučové brzdy zadních kol pro využité na in-line bruslení či chůzi v kopcovitém terénu – zakoupíte ZDE.

Odpružení DOGY je v současné době druhé nejefektivnější odpružení na trhu (hned za švýcarským vozíkem LEGGERO Enso). Nemá tlumič nárazů, ale má zdvih rpužení až 12 cm. Je vhodné pro děti cca od 1 měsíce věku. DOGY odpružení je certifikované od českého strojírenského úřadu, regulovatelné dle zatížení vozíku (miminko + váha nákladu).

VIDEO - odpružení DOGY

Rozdíl modelu 2019 oproti modelu 2018: vylepšený systém upevňování setů, obsahuje plastovou podložku na podlahy, podložku hlavy a tzv. ventilační vložku.

V ceně tohoto vozíku:

- odpružení DOGY Economy
- joggingový/běžecký set = 1x kolo 16" + 2 ramena k jeho uchycení
- kočárkové plastové 6" kolečko
- cyklo set (cyklo oj se zámkem a systémem uchycení Click & Crooz, 1x cyklo spojka, praporek, odrazky)
- sedačka pro 1 dítě
- přídavná ventilační vložka dodává čerstvý vzduch za chladného nebo mokrého počasí, když všechny ostatní otvory musí být uzavřeny.
- plastová podložka na podlahu
- madlo
- návod k použití a sestavení vozíku v češtině
- světýlko/blikačka
- 5ti bodové bezpečnostní pásy
- přední igelitový kryt proti dešti (zakrývá celé přední okno vozíku)
- přední a zadní aluminiový nárazník s otvorem pro případné uchycení zámku
- velký zadní nákladový prostor

Pozn:
1) originální parkovací brzda pro obě kola (k zajištění vozíku při stání) je nutná při použití odpružení demontovat. Lze ji nahradit parkovací brzdou DOGY nebo místo této brzdy poslouží funkce kotoučové ruční brzdy DOGY. Ta má na páčce aretační "knoflík" pro zablokování brzd = zaparkování.

2) dále je možno dokoupit adaptéry pro uchycení vozíku ke kolu s atipickou osou nebo pevnou osou (v nabídce velké množství těchto os, s výběrem Vám rádi pomůžeme).

3) Odpružení DOGY je dodáváno zvlášť a montuje se na vozík při jeho prvním zkompletování. Jeho montáží nedochází ke ztrátě záruky na vozík (jak je mylně udáváno u jiných prodejců), nemění se jím způsob vyndavání a nandavání kol, vozík je rozšířem o cca 3 cm z každé strany a tím je významně zlepšena stabilita vozíku při zízdě - hlavně do zatáček ve vyšší rychlosti.
Velmi pozitivní je odpružení pro cyklistiku - vytlumí téměř veškeré nerovnosti na cestě, s vozíkem můžete do téměř každého terénu. Skvělé je toto odpružení pro běh - vozík Vám, jako rodiči a řidiči vozíku, krásně kopíruje terén - uzpůsobuje se Vašemu kroku.

Technické parametry:
- Vozík je využitelný od momentu, kdy dítě samo umí sedět (zhruba od 8 měsíců). Potřebujete-li využít vozík dříve, je nutné k němu dokoupit miminkovník. Pak je vozík využitelný od 1 měsíce. Miminkovník Croozer zakoupíte ZDE. (Pozn.: Miminkovník lze nahradit autosedačkou „vajíčkem“.)

- Váha vozíku: 14,2 - 17,4 kg dle výbavy
- Nosnost vozíku: 35 kg
- Výška madla: 92 nebo 106 cm
- Výška hlavy: 62 cm
Maximální šíře v ramenou dítěte: 31 cm
- Velikost kol: zadní kola: 20“, joggingové kolo 16“
- Celkové rozměry vozíku:
a) rozložený a nachystaný k jízdě - včetně odpružení – bez madla: (DxŠxV) 112 x 79 x 86,5 cm
b) složený vozík bez madla a kol - včetně odpružení: (DxŠxV) 106 x 73 x 28 cm

Popis vozíku:
Vozík bez odpružení lze využít pouze na zpevněné cesty. S odpružením DOGY lze vozík CROOZER využívat do téměř každého terénu. Bez odpružení lze používat vozík pouze na asfaltové kvalitní povrchy. Vozík Croozer Kid Plus s originál sylomerovým odpružením má zdvih max cca 5 cm, funkčnost odpružení je nesrovnatelně nižší, než u odpružení DOGY.

Vozík doplněný o kotoučové brzdy zadních kol DOGY můžete využít jako kočárek i na in-line bruslení. Páčka je instalována na madlo vozíku. Madlo vozíku lze nastavovat do 2 výškových poloh.
Vozík má doživotní záruku na konstrukci. Konstrukce je vyrobena z hliníkových trubek, podvozek je z oceli, dno vozíku je textilní-vyztužené.
Povlak (kryt) vozíku je z voděodpudivé polyesterové textílie, během běžné jízdy vozík nepromokne. Čelní kryt je vyroben ze síťoviny, která pochytá větší kusy nečistot (např. větvičky nebo větší kameny) a dále je zde igelitový kryt proti dešti, který je integrovaný. Pro pochytání drobnějších nečistot (jehličí, prach) doporučujeme zakoupit navíc prachovou síťku, kterou naleznete ZDE.

Sedačka je zavěšena na 12 místech a od roku 2016 je zúžena, aby děťátko v sedačce „neplavalo“. (Pozn.: Toto je omezující pro větší děti, které se do sedačky nevejdou až tak dlouho, jako u vozíků Croozer starších verzí - do roku 2015). Pro větší děti (cca od více než 2 let) doporučujeme pak model vozíku XLC Mono by Croozer.
Systém QuickFold zajišťuje pohodlné skládání vozíku (vzadu v úložném prostoru zmáčknete dvě tlačítka, postrčíte část konstrukce a celý vozík se složí. Systém je jednoduchý, pokud hledáte ještě bezpečnější, doporučujeme určitě shlédnout švýcarskou značku vozíků LEGGERO.

Vozík není vybaven žádnými stínícími clonami. Clony k dokoupení:
Přední clona - ZDE
Clony pro boční okna CroozerZDE
Krom předních clon doporučujeme dokoupit již zmíněnou síťku proti prachu a větrací zadní reflexní síťku – tu hledejte ZDE.

Vozíky CROOZER jsou výbornou volbou, pokud hledáte kvalitní cyklovozík ve střední cenové relaci.
Jedná se o vozíky od německé firmy, vyráběny jsou stejně jako vozíky Thule - v Číně.

Hledáte-li ten nejbezpečnější cyklovozík pro Vaše miminko, vozík vyrobený v Evropě - ve Švýcarsku u Bodamského jezera, který jako jediný úspěšně prošel TÜV testy, včetně crash testů a je celosvětová jednička v bezpečnosti, doporučujeme prohlédnout si vozíky LEGGERO.
Pokud hledáte vozík v o něco nižší cenové relaci, ale nechcete slevit z kvality, potom doporučujeme si prohlédnout vozíky XLC bx Croozer. Jedná se o vozíky v nižší výbavě, ale stále stejné kvalitě.

DOPORUČENÁ VÝBAVA PRO VOZÍK XLC BY CROOZER 

ČLÁNEK O ODPRUŽENÍ DOGY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K ODPRUŽENÍ DOGY

PŮJČOVNA / PROVOZOVNA:
Ve Starých Hodějovicích u Č.Budějovic je možno vozíky s odpružením shlédnout, popřípadě vyzkoušet / zapůjčit si je. Předvedeme Vám vozíky: švýcarské LEGGERO, WEEHOO a XLC nebo zapůjčíme CROOZER, LEGGERO, XLC či Thule CHARIOT – předem prosíme termín dohodnout telefonicky, ať máme dostatek času se Vám plně věnovat.

PŮJČOVNA


KONTAKT


Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na e-mailu (info@odpruzeni.cz) nebo telefonu (773 796 858). Rádi Vám vyjdeme vstříc, jak to bude v našich možnostech a silách.Recenze

Napsat recenzi

CROOZER Kid for 1 + odpružení DOGY

CROOZER Kid for 1 + odpružení DOGY

AKCE: + doprava ZDARMA.

1-místný vozík CROOZER Kid for 1, model 2019 + odpružení DOGY Economy (šedé).
Německý dětský 1-místný vozík za kolo.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

27 dalších produktů ve stejné kategorii: