Cyklovozík CROOZER Kid for 2 2019

Cyklovozík CROOZER Kid for 2 2019

121000219

Novinky

K nákupu DÁREK + doprava ZDARMA.
Při osobním vyzvednutí dárek v podobě přední sluneční clony. Při zaslání dárek: dětská cykloláhev nebo malá sada 2 světýlek/blikaček.

2-místný neodpružený vozík za kolo.
Německý dětský 1-místný vozík za kolo CROOZER Kid for 1.

Tento produkt není na skladě


22 990 Kč

19 000 Kč bez DPH

Více informací

Sedačky a vozíky

VIDEO - VOZÍKY ZA KOLO CROOZER

VIDEO - odpružení DOGY

Cyklovozík za kolo a jogger "3v1"
CROOZER Kid for 22019, green

Model: 2019
Barva: zelená
Název: CROOZER Kid for 2 (bez originálního odpružení)

Německý cyklovozík 3 v 1.
Možno využit jako: cyklovozík, sportovní dvojkočárek, jogger a vozík na zimní využití (ski set není v ceně, naleznete ho ZDE).


Tip: s odpružením DOGY LIGHT (certifikované, regulovatelné odpružení se zdvihem až 12 cm, vhodné pro děti již od 1 měsíce) budete mít z neodpruženého vozíku přímo terénní kočár. Odpružení zakoupíte ZDE.
Dále je možné na vozík domontovat kotoučové brzdy zadních kol značky DOGY, pak můžete vozík používat také na in-line bruslení nebo chůzi v terénu a pohodlně Váš těžký vozík ubrzdíte i při plném naložení – zakoupíte ZDE.

V ceně vozíku:
- běžecký set – třetí přední 16“ kolo s rameny
- prostřední, malé, černé plastové 6“ kočárkové kolečko
- sedačka pro 2 děti s ventilační vložkou
- cyklistický set (cyklo oj se zámkem a systémem uchycení Click & Crooz pro rychlé uchycení, 2x cyklo závěs k rodičovskému kolu, vlaječka, odrazky do kol)
- plastová podložka na podlahu
- madlo (stavitelné do 2 poloh)
- blikačka/ světýlko
- 5ti bodové bezpečnostní pásy
- přední kryt proti dešti (zakrývá celý předek vozíku)
- přední a zadní aluminiový nárazník - v něm je otvor na přichycení bezpečnostního zámku
- vzadu obrovský úložný prostor
- parkovací (aretační) brzda pro zadní kola (k zajištění vozíku při stání). Ruční kotoučové brzdy zadních kol pro brzdění za chůze není základní výbava vozíku, můžete dokoupit pouze na našem e-shopu - naleznete ZDE)
- návod k použití

Technické parametry:
- Vozík je využitelný od doby, kdy děti sami sedí (zhruba od 8 měsíců). S miminkovníkem/ky můžete vozík používat již od 1 měsíce. Miminkovník Croozer zakoupíte na našem e-shopu. (Pozn.: miminkovník lze nahradit autosedačkou „vajíčkem“, ale do vozíku se vejde pouze jeden.)

- Váha vozíku: 15,6 kg (dle výbavy)
- Nosnost vozíku: 45 kg (Pozor! Dle zákona za kolem můžete táhnout pouze 40 kg celkem. Tzn: vozík + děti + náklad. Více info Vám rádi poskytneme po telefonu nebo osobně.)
- Výška madla: 92 nebo 106 cm
- Výška hlavy: 62 cm
- Velikost kol: zadní kola: 20“, joggingové kolo 16“, kočárkové kolečko 6“
- Celkové rozměry vozíku:
a) rozložený a nachystaný k jízdě – bez madla: (DxŠxV) 112 x 86 x 87 cm
b) složený vozík k přepravě či uložení - bez madla a kol: (DxŠxV) 106 x 86 x 28 cm

Popis vozíku:
Vozík bez odpružení je určen pouze na zpevněné cesty. S odpružením DOGY LIGHT lze vozík CROOZER Kid 2 využívat i do těžšího terénu (lesní cesty, polní cesty). Odpružení DOGY LIGHT pro 2-místné vozíky zakoupíte pouze na našem eshopu - ZDE.
Video odpružení DOGY naleznete ZDE.


Cyklovozík Croozer a XLC lze také doplnit o kotoučové brzdy zadních kol (značka DOGY), se kterými můžete používat vozík při in-line bruslení.
Madlo vozíku lze nastavovat do 2 poloh.
Vozík má doživotní záruku na konstrukci. Konstrukce je vyrobena z hliníkových trubek, podvozek je z oceli. Vrchní textilní potah vozíku je z voděodpudivého polyesterové textilie. V běžném dešti vozík nepromokne. Čelní kryt je vyroben ze síťoviny, která pochytá větší nečistoty (např. kameny, větvičky) +  igelitový kryt výhradně proti dešti (nevyužívat jako lapač prachu a nečistot během jízdy, sedí-li ve vozíku děti – hrozilo by jejich přehřátí). Pro pochytání drobnějších nečistot (jehličí, prach) nabízíme na našem e-shopu prachovou síťku - naleznete ZDE.
Díky 2 cyklo závěsům je možno vozit  vozík Croozer střídavě za 2 rodičovskými bicykly.
Sedačka je zavěšena na 12 bodech a je vybavena 5-ti bodovými bezpečnostními pásy.
Systém QuickFold zajišťuje pohodlné skládání vozíku (vzadu v úložném prostoru zmáčknete dvě tlačítka, postrčíte část konstrukce a celý vozík se složí. Systém je jednoduchý, ale pokud hledáte ještě bezpečnější systém skládání, podívejte se na švýcarskou značku vozíků LEGGERO.

Vozík nemá v základu sluneční clony. Clony lze též doobjednat na našem e-shopu.
Krom předních clon doporučujeme dokoupit již zmíněnou prachovou síťku a větrací zadní reflexní síťku – tu najdete ZDE.

Pokud máte atypické kolo a nelze Vám vozík uchytit na základní cyklo spojku, která je součástí dodávky, nebo máte kolo s pevnou osou bez rychloupínáku, dodáme Vám adaptér vhodný k Vašemu kolu.

Vozíky CROOZER jsou výbornou volbou, pokud hledáte kvalitní cyklovozík ve střední cenové relaci.
Jedná se o vozíky od německé firmy, vyráběny jsou stejně jako vozíky Thule v Číně.

Hledáte-li ten nejbezpečnější cyklovozík pro Vaše miminko, vozík vyrobený v Evropě, který jako jediný úspěšně prošel TÜV testy, včetně crash testů a je celosvětová jednička v bezpečnosti, doporučujeme prohlédnout si švýcarské vozíky LEGGERO.
Pokud hledáte vozík v o něco nižší cenové relaci, ale nechcete slevit z kvality, potom doporučujeme shlédnout vozíky XLC bx Croozer. Jedná se o vozíky v nižší výbavě, ale stále stejné kvalitě.

DOPORUČENÁ VÝBAVA PRO VOZÍK CROOZER 

ČLÁNEK O ODPRUŽENÍ DOGY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K ODPRUŽENÍ DOGY

PŮJČOVNA / PROVOZOVNA:
Ve Starých Hodějovicích u Č.Budějovic je možno vozíky s odpružením shlédnout, popřípadě vyzkoušet / zapůjčit si je. Předvedeme Vám vozíky: švýcarské LEGGERO, WEEHOO a XLC nebo zapůjčíme CROOZER, LEGGERO, XLC či Thule CHARIOT – předem prosíme termín dohodnout telefonicky, ať máme dostatek času se Vám plně věnovat.
PŮJČOVNA


KONTAKT


Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na e-mailu (info@odpruzeni.cz) nebo telefonu (773 796 858). Rádi Vám vyjdeme vstříc, jak jen to bude v našich možnostech a silách.


Reviews

Write a review

Cyklovozík CROOZER Kid for 2 2019

Cyklovozík CROOZER Kid for 2 2019

K nákupu DÁREK + doprava ZDARMA.
Při osobním vyzvednutí dárek v podobě přední sluneční clony. Při zaslání dárek: dětská cykloláhev nebo malá sada 2 světýlek/blikaček.

2-místný neodpružený vozík za kolo.
Německý dětský 1-místný vozík za kolo CROOZER Kid for 1.

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii: