Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Vozíky vs. cyklosedačky - Reportáž o vozících na TV Nova

Nejdůležitější faktory při výběru cyklo vozítka pro Vaše nejmenší dětičky.

Čas: 8:24


ZDE MŮŽETE SHLÉDNOUT CELOU SNÍDANI S NOVU - VOZÍKY: ČAS 8:24

Již v roce 2008 se naše firma začala úzce specializovat na vozíky za kolo. 
Kromě dětských vozíků nabízíme také vozíky pro pejsky a okrajově nákladní vozíky. 

Vše se točí okolo bezpečnosti. Náš první vozík, který jsme pro naši dcerku v roce 2008 pořídili za cenu cca 3000 Kč, se u nás neohřál ani dva dny a putoval zpět tam, kde byl zakoupen. Kvalita byla na nule a tak jsme během týdne pořídili druhý vozík. Všemi chválený a tou dobou jeden z nejprodávanějších vozíků. Byl to CROOZER Kid 1. Ten se nám zdál již téměř dokonalý, nicméně naše rodinná známá - paní doktorka neuroložka zavelela, ať vozík okamžitě odstavíme a počkáme si, až naše děti vyrostou, že vozík je to nejhorší, co můžeme dítěti udělat. Důvod: vozík nebyl odpružený.

Pustili jsme se tedy do řešení problému. Pro nás dosti zásadního. Cyklisté bez možnosti cyklistiky? Jako že by jsme neměli jako rodina jezdit léta a čekat, až se naše děti rozjezdí sami? Nepřipadalo v úvahu. Sportovní rodina nemůže sedět doma! :-)

Jelikož naše firma vyrábí cyklokomponenty již od roku 1992, první nápad v tom šoku, že máme vozík prodat, byl ten, že prostě vozík "vytuníme" tak, aby byl pro naše (tou dobou) miminko použitelný, pohodlný a hlavně zdravotně nezávadné.

Zpět do obchodu