Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Kde se vzaly švýcarské vozíky Leggero

Píše se rok 1988 a ve Švýcarsku je vyroben první vozík pro přepravu dětí. Ano, historie značky je dlouhá více jak 30let. To je důkazem dlouholetých zkušeností s vývojem a výrobou vozíků za kolo.

Brüggli.png

 

V novodobé historii je značka Leggero vyráběna společností Brüggli. Tato společnost je nezisková organizace podporovaná státem, zaměstnávající osoby s různým postižením. V praxi to znamená, že hlavní rolí není zisk, jako tomu je u jiných komerčních společností, ale funkčnost a nejvyšší kvalita výrobků , společenské uplatnění osob s omezením a společenská odpovědnost. Ona kvalita je leckdy na úkor kvantity. To je důvodem, proč nepotkáte vozík Leggero na každém rohu. Vyrábí se ve Švýcarsku pod precizním dohledem místních inženýrů a i díky tomu jsou kapacity omezené. Vozíky Leggero jsou v nabídce na trzích v Německu, Rakousku a samozřejmě Švýcarsku, kde je značka Leggero synonymem pro cyklovozíky. Asi jako tomu je dnes se značkou LUX a vysavači, popřípadě s WABkou, alias tlakovou myčkou. Jelikož má značka Leggero pouze jednoho obchodního zástupce, nebylo v silách společnosti zajistit expanzi do ostatních evropských zemí natož na trhu s cizí řečí. To je důvod, proč vozíku Leggero nebyly doposud dostupné na českém trhu. Nicméně vedle výroby dětských sportovních vozíků nejen za kolo společnost Brüggli disponuje vlastním zázemím v podobě obráběcích center a CNC ohýbaček na nejvyšší úrovni, vlastní tiskárnou, vlastní dílnou pro šití a samozřejmě zázemím pro montáže. Takové zázemí napovídá, že vozíky nejsou jediné ve výrobním portfoliu společnosti. Brüggli je světovým lídrem ve vývoji a výrobě přepravních boxů pro psy. ANO, jsou světovou jedničkou a na trh přivedl mnoho unikátních řešení pro zvýšení bezpečností psů přepravovaných v dopravních prostředcích.

 

  

Výrobky společnosti Brüggli jsou ověnčeny mnoha oceněními a reprezentují švýcarskou preciznost, kvalitu a nejvyšší možnou úroveň zpracování. To vše je doložena mnoho certifikáty bezpečnosti, nezávadnosti a v neposlední řadě úspěšnou certifikací u TÜV SÜD. A právě takové jsou i vozíky Leggero.

 

Píše se rok 2017 a koná se největší výstava zaměřená na cyklistiku v Evropě. Po mnoha letech od poslední výstavy se opět vydáváme na výstavu obhlédnout novinky na trhu. A to byl právě klíčový krok k tomu, abychom vůbec objevili značku Leggero a její fantastické vozíky. I nám do té doby neznáme, přestože jsme tou dobou podnikali v tomto oboru již 8 let. V roce 2018 jsme dovezli do ČR první kusy jako horkou novinku. Sezóna 2019 je první kompletní a desítky zákazníků si již užívají při sportovních aktivitách s vozíky Leggero.

Všem děkujeme za důvěru!
Tým ODPRUŽENÍ.cz

 

Zpět do obchodu