Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Dárkové poukazy na nákup na www.ODPRUZENI.cz

TIP na Vánoční dárek, svatební dárek, dárek k narozeninám

Inspirace pro příbuzné, přátele a kamarády. Mnoho z nás řeší nákup dárku pro své blízké pro nejednu příležitost jakou jsou narozeniny, Vánoce, svatby apod. Proto přicházíme s novinkou v nabídce, kterou jsou dárkové poukazy na nákup jakéhokoliv zboží v našem e-shopu, ve kterém naleznete sortiment dětských cyklovozíků, vozíků za kolo, ale i joggerů a vozík určených na in-line bruslení. To vše lze mnohokrát řešit jedním vozíkem.

Výběr správného vozíku na konkrétní potřeby budoucích majitelů raději nechte na nich samotných a věnujte jim poukaz. Přece jenom je v nabídce spousty provedení i barevných variant. Široká nabídka příslušenství zamotá hlavu i jim samotným :). Svěřte je do naší péče, my se o ně postaráme. To vše s POUKAZEM NA NÁKUP zboží od www.ODPRUŽENÍ.cz

Vyvíjíme a vyrábíme komponenty a příslušenství pro dětské vozíky již od roku 2008. Na trhu cyklistických komponentů jsme již od roku 1992. Naše zkušenosti jsou zárukou nabídky pouze kvalitního zboží, které jsme sami testovali a používali.  Naše výrobky používají tisíce zákazníků v Evropě, ale i v zámoří. 

 

Zpět do obchodu