Blog o vozících za kolo | odpruzeni.cz

Připojení vozíků za kolo ke kolům značky FOCUS a systémem R.A.T.

Značka FOCUS představila nový systém uchycení zadních kol zvaný RAPID AXLE TECHNOLOGY u kterého nelze použít standardní adaptéry pevných os. My máme řešení!
Celý příspěvek
Připojení vozíku za kolo s karbonovým rámem

Máte kolo s karbonovým rámem a nejste si jisti, zda za něj můžete připojit vozík? Čtěte dále
Celý příspěvek
FORBIKES zrušen. Nezoufejte, s výběrem sportovního vozíku Vám i tak pomůžeme.

Vybíráte dětský vozík za kolo nebo sportovní kočárek a nevíte si rady? Nevíte, na koho se obrátit? Jsme tu pro vás. Jsme rodinná firma založená r. 1991 (výroba cyklokomponentů), od roku 2008 specializující se pouze na prodej a testování cyklovozíků a výrobu komponentů k nim.
Celý příspěvek
Jak vybrat správný adaptér pevné osy pro připojení vozíku Croozer, Thule, XLC nebo Leggero za kolo

V následujícím článku Vám poradíme, jak vybrat správnou osu pro připojení vozíku za kolo včetně modelů 2020.
Celý příspěvek
Jak dlouho využiji vozík za kolo?

Zdá se Vám využití dětského vozíku za kolo krátké? Nemějte strach! Vozík užijete dlouhou řadu let. Nemusí sloužit pouze pro převoz dětí. Dále je možné jej používat na převoz nákladu, ať už na lyže nebo na pláž. A pokud máte pejska, určitě bude rád, když ho vezmete na cyklodovolenou s sebou. 
Celý příspěvek
Na lyže s vozíkem za kolo?

Chystáte se na hory za sněhem a nevíte, jaký sportovní kočárek je pro Vás vhodný?Zvažte využití vozíku za kolo. Můžete ho nejen tlačit, ale také s ním vyrazit do běžecké stopy.
Celý příspěvek
Půjčovna vozíků za kolo pro děti a psy -  Jižní čechy.

Chcete se vydat na cyklovýlet s dětmi a nechce se Vám je vozit v nebezpečné cyklo sedačce a na vozík za kolo nemáte doma místo?Vozík za kolo si můžete u nás zapůjčit! Na víkend, týden nebo třeba celý rok.
Celý příspěvek
Kdy využijete vozík za kolo pro psa?

Nevíte k čemu je dobrý vozík za kolo pro psa? Budete překvapeni, kolik výhod takový vozík nabízí. Pro Vás i Vašeho pejska. 
Celý příspěvek
Odpružení cyklovozíků - nejdůležitější vlastnost

Odpružení vozíků za kolo se pomalu stává standardem. Nicméně není odpružení jako odpružení. Pomůžeme se Vám zorientovat v této problematice.
Celý příspěvek
Rostoucí odrážedla LEG&GO

ROZŠIŘUJEME PRO VÁS SORTIMENT – ROSTOUCÍ ODRÁŽEDLA Pro rok 2020 pro Vás připravujeme veliké novinky týkající se zejména rozšíření sortimentu dětské cyklistiky. Horkou novinkou jsou dřevěná „rostoucí“ odrážedla značky LEG&GO navržená a vyráběná s respektem k přírodě s využitím pro děti od 6-ti měsíců až po ca 6 let pyšnící se mnoha oceněními z mezinárodních soutěží a výstav.
Celý příspěvek

Informace

Štítky