Blog o vozících za kolo | odpruzeni.cz

Vysvlékli jsme švýcarské ENSO

Žádné schovávání, jdeme na kost! Odkrýváme veškeré detaily švýcarského vozíku a multifunkčního sporťáku Leggero ENSO.
Celý příspěvek
Jednomístný nebo 2-místný vozík za kolo pro první dítě?

Napadlo Vás zakoupit si 2-místný vozík za kolo pro Vaše 1. děťátko? Zkusíme Váš pohled přetočit i jinam, než na úsporu při pořizování jednoho místo dvou vozíků. Myslíme si, že pro jedno děťátko je vždy vhodnější 1-místný vozík. Zde jsou naše argumenty.
Celý příspěvek
Určení adaptéru pevné osy pro vozík Thule, Croozer, XLC a další

Oprášili jsme opět téma adaptérů pevných os i pro vozík Thule, Croozer a XLC a detailněji popsali jednotlivé varianty. Připravujeme pro vás i rejstřík kol a vhodných adaptérů, ale to bude ještě chvíli trvat :)
Celý příspěvek
Velký článek o vozích za kolo pro psy. Jak vybrat vozík za kolo pro psa?

Mnoho zákazníků tápe, jak má vybrat vozík za kolo pro psa, nač se zaměřit a co vlastně současný trh nabízí. Sepsali jsme pro Vás aktuální informace.Nabídka se den ode dne mění, zvláště nyní, v době covidové. Dostupnost jednotlivých produktů ale vždy uvidíte na našem e-shopu, kde se snažíme mít stav zásob dle reálné situace.
Celý příspěvek
Proč jsme si my vybrali právě vozíky Leggero?

Od roku 2009 se specializujeme téměř výhradně na vozíky za kolo. Našimi nejprodávanějšími vozíky jsou švýcarské vozíky Leggero. Jak začala naše spolupráce, proč jsme si vybrali právě tyto vozíky a co je za nás jejich hlavními výhodami. jsem se pokusila sepsat, aby jste se třeba lépe zorientovali ve výběru vozíku pro Vaše miminko (a vlastně popřípadě i pejska). 
Celý příspěvek
Určení adaptéru pevné osy LEGGERO

Výběr správného adaptéru pevné osy je dnes už téměř nedílnou součástí koupě sportovního vozíku za kolo.  Pomůžeme Vám vybrat ten správný.
Celý příspěvek
Vozík za kolo jako nejbezpečnější kočárek

Vybíráte ten nejlepší a hlavně nejbezpečnější kočárek pro Vaše miminko?
Celý příspěvek
SKI SET pro švýcarské vozíky Leggero

Vývoj SKI SETU pro švýcarské sportovní vozíky LEGGERO trval 2 roky. Nabídka produktů české značky DOGY Components se rozrostla o další, ve své podstatě na světě unikátní výrobek.
Celý příspěvek
Připojení vozíků za kolo ke kolům značky FOCUS se systémem R.A.T.

Značka FOCUS představila nový systém uchycení zadních kol zvaný RAPID AXLE TECHNOLOGY u kterého nelze použít standardní adaptéry pevných os. My máme řešení!
Celý příspěvek
Připojení vozíku za kolo s karbonovým rámem

Máte kolo s karbonovým rámem a nejste si jisti, zda za něj můžete připojit vozík? Čtěte dále
Celý příspěvek

Informace

Štítky