Blog o vozících za kolo | odpruzeni.cz

Recenze na norský vozík Thor Hushovd Twin Race

Na podzim 2021 jsme do naší nabídky zařadili fungl nový dětský sportovní vozík nejen za kolo, který je 100% vyroben v Evropě. Jeho rodnou zemí je Norsko. První, kdo jej měl čest otestovat, byla sportovní rodinka se dvěmi dětičkami, rodina Vonešova. Vozík Thor Hushowd Twin jsme jim zapůjčili a Vonešovi nám na oplátku napsali krásnou recenzi. 
Celý příspěvek
Dlouhé cyklovýlety s malými dětmi zvládnete díky vozíku WeeHoo, větší ocení tažnou tyč nebo tažné lano

Chcete, aby i dlouhý cyklovýlet byl pro menší děti zábavný? Hledáte, jak pomoci malým cyklistům vyjet kopec nebo si odpočinout? Máme pro vás 3 tipy, jak to vyřešit.  Může to být jednostopý vozík WeeHoo (pro děti 2-5 let), kde dítě šlape a tím “pomáhá” rodiči, nebo tažná tyč či tažné lano, kterým propojíte své a dětské kolo, a vytáhnete je do kopce.
Celý příspěvek
Pořiďte vozík a můžete běhat s vaším miminkem, nebo dokonce se svým starým psím kamarádem!

Narozením miminka nemusíte skončit téměř s žádným sportem, ani když nemáte pro děťátko hlídání. Pokud miminku pořídíte správný (tzn. dobře odpružený, stabilní) dětský vozík s kvalitní kotoučovou brzdou zadních kol, můžete beze strachu sportovat dál. Milujete běh? Užívejte si ho dál, komplet celá rodina. Miminko bude spokojené a v maximálním bezpečí.
Celý příspěvek
Vysvlékli jsme švýcarské ENSO

Žádné schovávání, jdeme na kost! Odkrýváme veškeré detaily švýcarského vozíku a multifunkčního sporťáku Leggero ENSO.
Celý příspěvek
Jednomístný nebo 2-místný vozík za kolo pro první dítě?

Napadlo Vás zakoupit si 2-místný vozík za kolo pro Vaše 1. děťátko? Zkusíme Váš pohled přetočit i jinam, než na úsporu při pořizování jednoho místo dvou vozíků. Myslíme si, že pro jedno děťátko je vždy vhodnější 1-místný vozík. Zde jsou naše argumenty.
Celý příspěvek
Určení adaptéru pevné osy pro vozík Thule, Burley, Croozer, XLC a další

Oprášili jsme opět téma adaptérů pevných os i pro vozík Thule, Burley, Croozer a XLC a detailněji popsali jednotlivé varianty. Připravujeme pro vás i rejstřík kol a vhodných adaptérů, ale to bude ještě chvíli trvat :)
Celý příspěvek
Velký článek o vozích za kolo pro psy. Jak vybrat vozík za kolo pro psa?

Mnoho zákazníků tápe, jak má vybrat vozík za kolo pro psa, nač se zaměřit a co vlastně současný trh nabízí. Sepsali jsme pro Vás aktuální informace.Nabídka se den ode dne mění, zvláště nyní, v době nedostupnosti některých materiálů. Dostupnost jednotlivých produktů ale vždy uvidíte na našem e-shopu, kde se snažíme mít stav zásob dle reálné situace.
Celý příspěvek
Proč jsme si my vybrali právě vozíky Leggero?

Od roku 2009 se specializujeme téměř výhradně na vozíky za kolo. Našimi nejprodávanějšími vozíky jsou švýcarské vozíky Leggero. Jak začala naše spolupráce, proč jsme si vybrali právě tyto vozíky a co je za nás jejich hlavními výhodami. jsem se pokusila sepsat, aby jste se třeba lépe zorientovali ve výběru vozíku pro Vaše miminko (a vlastně popřípadě i pejska). 
Celý příspěvek
Určení adaptéru pevné osy LEGGERO

Výběr správného adaptéru pevné osy je dnes už téměř nedílnou součástí koupě sportovního vozíku za kolo.  Pomůžeme Vám vybrat ten správný.
Celý příspěvek
Vozík za kolo jako nejbezpečnější kočárek

Vybíráte ten nejlepší a hlavně nejbezpečnější kočárek pro Vaše miminko?
Celý příspěvek

Informace

Štítky