Z důvodu velkého vytížení je možné nás navštívit pouze ÚTERÝ až ČTVRTEK. Osobní návštěvu je nutno vždy sjednat předem. Moc děkujeme za pochopení!

Doporučená výbava pro vozíky za kolo XLC by Croozer

Neznáte vozíky za kolo značky XLC by Croozer?

Jedná se o německé vozíky, které vyrábí pro značku XLC německý výrobce Zwei Plus Zwei, který produkuje také známé vozíky pod označením CROOZER Kid.
Vozíky XLC by Croozer vznikají ve stejné továrně, jako vozíky CROOZER Kid for 1, CROOZER Kid for 2. 

Kvalita vozíků XLC a Croozer je stejná. Většina náhradních dílů je kompatibilní na oba vozíky. Díly na aktuální modely jsou dobře dostupné.

Vozíky dovážíme přímo z Německa, záruka je 2 roky na celý vozík. Vozíky XLC prodáváme od roku 2014 a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Jelikož se stále vyrábí "po staru" s bytelnými kovovými díly, nedošlo naštěstí zatím na přechod k plastům, neřešíme u této značky žádné reklamace.

Jak probíhá případná reklamace?

Při reklamacích není nutné posílat vozík, vždy se řeší reklamace elektronicky (video, foto). Pokud by bylo nutné vozík odeslat, stahujeme produkty přepravní službou PPL či Zásilkovnou (dle váhy a velikosti produktu) na naše náklady. 
Pro snazší zorientování v příslušenství jsme pro Vás připravili následující seznam kompatibilních doplňků k nejnovějšímu  modelu XLC MONO / DUO:

DOPORUČUJEME: 

ODPRUŽENÍ DOGY - toto je již součástí každého vozíku, který od nás odchází

PRUŽINY DOGY pro více zatížené vozíky (ideální pro 2místné vozíky)

PARKOVACÍ BRZDY  (Na vozíku jsou originální brzdy, ale nejsou kompatibilní s odpružením DOGY. Cyklisté většinou parkovací brzdy nechtějí, ale pokud plánujete používat vozík i jako jogger, parkovací brzdy zvažte.) Dalším řešením je zakoupení kotoučových brzd DOGY, které jsou tím nejideálnějším řešením při používání vozíku jako sportovní kočárek nebo jogger.

JOGGING SET(přední velké kolo s 2 rameny):

SLUNEČNÍ CLONA  - miminkům je nepříjemné, když jim do očíček svítí přímé slunce. Na cloně nešetřete, ta je dle nás jedna z nejdůležitějších věcí na vozíku. :-)

PRACHOVÁ SÍŤKA PRO XLC BY CROOZER - síťka proti nečistotám (máme i 2místnou verzi) - skvělá věc pro cyklistiku. Skrz originál síťku vozíčků Croozer a XLC by Croozer propadávají drobné nečistoty, které pomůže zachytit tato jemná síťka. 

MIMINKOVNÍK  - pro dětičky od 1 do cca 12ti měsíců - osobně jsme používali do 15ti měsíců. Bez miminkovníku nelze vozík používat do doby, než děťátko samo sedí.+

OPORA TRUPU - pro dětičky, které již sami sedí. Vydrží cca do 2 let, klidně i déle, chcete-li. Miminko se krásně opře a pohodlně se vyspí. Opora je uplá za bezpečnostní pásy.

DEAKTIVAČNÍ POPRUHY DOGY pro vypnutí pružení: - využití např. při in-line bruslení

NÁSTAVEC ŘIDÍTEK DOGY - ideální pro vyšší postavy - cca od 180 cm - ideální na in-line bruslení

KOTOUČOVÉ BRZDY DOGY

VĚTRACÍ SÍŤKA DOGY (máme i v barvě žluté)

 

KONZOLE NA MADLO VOZÍKU - super věc pro to, abyste měli stále po ruce mobil, peněženku či klíče od auta. mění, aktuální nabídka v e-shopu.

ZVONEK - dobrá věc pro in-line bruslení

PŘEPRAVNÍ VAK NA VOZÍK - výborná věc pro "zazimování" vozíku ve sklepě. Samozřejmě slouží i pro převoz vozíku v autě.


PŘEPRAVNÍ VAK NA VOZÍK S UCHY - silnější materiál, ucha pro snažší nesení vozíku

PARKOVACÍ POTAH  NA VOZÍK - na zakrytí vozíku např venku pod přístřeškem

POTAH 20" KOL - často po vyjížďce či procházce náš vozík není úplně čistý. Jinak: často je vozík a jeho kola od bahna.

VAK NA KOLA - pokud  chcete uskladnit/zabalit i přední joggingové kolo, můžete místo obalu kol využít tzv. "vak", šitý na míru kolům.

POTAH PŘEDNÍHO JOGGINGOVÉHO KOLA – ROZPÍNACÍ –lze nandat na nainstalované jogging 16“ kolo díky rozpínání na suchý zip

POLSTR SEDAČKY - sedačka vozíku je jen látková. Můžete pořídit polstr/vložku, která se používá např. i do kočárků. V našem e-shopu naleznete i tento produkt. Polstr ale nevidím jako nezbytnou věc. Využití: pro větší děti po vyndání miminkovníku, popřípadě po opoře trupu.

LYŽAŘSKÝ SET - na zimní radovánky

REFLEXNÍ PÁSKY - zvýrazní vozík, je bezpečnější na cestách

REFLEXNÍ TYČINKY DO DRÁTŮ KOL - pro zlepšení viditelnosti za šera a za tmy

 

Zpět do obchodu