LEGGERO  

LEGGERO

Vozíky za kolo, kočárky a joggery pro in-line bruslení či běh, 3v1. 

Vozíky LEGGERO, vyráběné ve Švýcarsku u Bodamského jezera, vynikají svou nejvyšší bezpečností, špičkovými materiály převzatými z jachtingu včetně technologie zpracování, geniálně jednoduchou obslužností, komfortním sezením pro miminko a v neposlední řadě svým jedinečným designe...

Vozíky za kolo, kočárky a joggery pro in-line bruslení či běh, 3v1. 

Vozíky LEGGERO, vyráběné ve Švýcarsku u Bodamského jezera, vynikají svou nejvyšší bezpečností, špičkovými materiály převzatými z jachtingu včetně technologie zpracování, geniálně jednoduchou obslužností, komfortním sezením pro miminko a v neposlední řadě svým jedinečným designem, který získal ocenění Swiss design roku 2016. Tradice výroby sahá již  do roku 1989. Vozíky jsou kompletně atestovány na nulovou přítomnost škodlivin v materiálech a prošly nejpřísnějšími testy včetně crash testů. Katalogy produktů naleznete zde: Enso a Vento R.

Mezi konkurenční výhody patří jedinečné odpružení, ergonomie posedu, špičkové brzdy certifikované i pro in-line bruslení, protiprachová přední síťka, absolutní nepřítomnost škodlivých látek, praktická obsluha, design, veliký zavazadlový prostor a mnoho dalších.

Více

LEGGERO  

Zobrazují se 1 – 18 z 18 položek
Zobrazují se 1 – 18 z 18 položek
Filter

Katalog

Povolené filtry:

Informace

Štítky