Zdravá cyklo láhev 0,5 l RYTÍŘ

Zdravá cyklo láhev 0,5 l RYTÍŘ

ZL05SK

Novinky

Sportovní láhev pro předškoláčky a školáky.
Zdravotní materiál pro snadnou údržbu.

Tento produkt již není na skladě


179 Kč

148 Kč bez DPH

Více informací

Zdravá lahev jako, že není nemocná? Nebo, jak tomu rozumíte? 
Prozradíme Vám to: Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.

Jedná se o unikátní český výrobek a jaké jsou jeho vlastnosti a přednosti:

 • Atestována pro použití v mikrovlnné troubě
 • Atestována na vyvařování (podobně jako kojenecké lahve)
 • Vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Tento materiál se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví
 • Bez plísní, zápachu, ftalátů, změkčovadel a BPA. Zdravá lahev nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.
 • Vhodný pro nápoje až do 100°C
 • Snadná údržba díky širokému otvoru pro plnění i čištění, je možno mýt ji opakovaně v myčce (skladovat otevřené). Zdravá lahev má uzamykatelné víčko s open/close systémem a těsnící kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.
 • Výhodou je nízká hmotnost a snadná obsluha – ocení ji především děti, senioři a zdravotně postižení.
 • Designové variace pro každého, každý si vybere.
 • Nabídka několika velikostí. Vyrábí se v objemu 0,5litru, 0,7litru a 1litru
 • Určena všem bez rozdílu (dětem, ženám, mužům, seniorům ...)
 • Podporuje zdravý životní styl, kontroluje správné dodržování pitného režimu, tím i zdravé hubnutí. Je výborným pomocníkem v případě, že dítě dostatečně nepije – dokáže ho tzv. "rozpít". Své ano Zdravé lahvi řekly i kojící maminky, pro které je pravidelný a vydatný příjem tekutin nezbytností. Samozřejmostí je její využití při tepově náročných sportech (atletika, zumba, fotbal, hokej, fitbox, běh, jumping, basketbal, tenis, plavání, floorbal apod.). Nejzdravější tekutinou je bezesporu voda, její chuť je ovšem velmi ovlivněná časem a prostředím, ve kterém se nachází. Řešením je Zdravá lahev, kterou můžete mít vždy při sobě, např. v transparentním provedení, abyste viděli, kolik jste již vypili a mohli si tak kontrolovat svou denní dávku pro zdraví.
 • Ekologicky šetrná – Zdravá lahev je plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí. Při běžném používání ji stačí vypláchnout teplou pitnou vodou a nechat vysušit. Má vícenásobné využití – opakovaným plněním šetříme životní prostředí, peníze (nekupujeme balené nápoje pro jednorázovou spotřebu) a své zdraví (víme, co pijeme my i naše děti).
 • V neposlední řadě je výhodou Zdravé lahve její životnost. Tu lze jednoduše prodloužit zakoupením příslušenství i náhradních dílů. Jedná se o termoobal, který udrží nápoj teplý či studený a chrání povrch lahve. Dále víčko, zátka, hubice a těsnění, které můžete zakoupit samostatně a tím se vyhnout pořízení celé nové Zdravé lahve.

Recenze

Napsat recenzi

Zdravá cyklo láhev 0,5 l RYTÍŘ

Zdravá cyklo láhev 0,5 l RYTÍŘ

Sportovní láhev pro předškoláčky a školáky.
Zdravotní materiál pro snadnou údržbu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

11 dalších produktů ve stejné kategorii: