DOGY components

Výroba značky DOGY components - since 1992


Již 25 let s Vámi prožíváme svět s nohama na pedálech.


Od roku 1992 se specializujeme na výrobu cyklo komponentů na nejvyšší úrovni a od roku 2018 také dovoz špičkových švýcarských sportovních vozíků značky LEGGERO.

V devadesátých letech jsme se stali jedním z největších evropských výrobců cyklo komponentů pro jízdní kola. Byli jsme výrobcem komponentů světoznámé, dnes již kultovní, značky ROOX nebo dodavatelem komponentů pro exklusivní německou značku jízdních kol Rotwild, která byla mimo jiné dodavatelem komponentů pro kola značky Mercedes

                               IMG_E8214_0,25MB.JPG    

                             ROOX.at


Od roku 2008 jsme se přesunuli do světa dětské cyklistiky, kde jsme naši vlastní značku DOGY Components postupně proslavili díky odpružení pro Croozer.

Jsme rodinná firma, který vyvíjí a vyrábí komponenty a příslušenství pro dětské vozíky od roku 2008. Rok 2008 byl pro nás nejdůležitějším rokem. Narodila se naše dcera. Jmenuje se Lucie a byl to nejdůležitější krok, abychom přemýšleli o její bezpečnosti a pohodlí během našich cyklistických výletů. Několik měsíců po jejich narození bylo vyvinuto první odpružení pro náš vozík CROOZER. Kvůli neočekávanému zájmu našich přátel a sousedů jsme provedli několik vylepšení a zahájili "sériovou" výrobu. Náš druhý syn Daniel byl hlavním testerem našich dalších produktů. Uplynulo více než 10 let a koníček se změnil v podnikání. Prodej výrobků pro bezpečnost a pohodlí dětí.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě ... To je důkaz kvality a zejména funkčnosti produktů DOGY Components.

                                               DOGY Economy Blue odpružení

                                          croozer_obal_kol_16+20 (1).jpg

Rok 2018 je částečně přelomovým. Je to rok, kdy jsme do České republiky dovezli první ve Švýcarsku vyráběný vozík značky LEGGERO. Jsem autorizovaným distributorem multifunkčních sportovních vozíků této značky. Jedná se o vozíky prvotřídní vozíky švýcarské výroby s certifikací TÜV SÜD, včetně možnosti použití na IN-LINE bruslení popř. jogging,jako jediní na trhu. Vozíky Leggero jsou vyráběné přímo na břehu Bodamského jezera Vynikají nejen švýcarskou kvalitou a zpracováním,ale také unikátními konstrukčními řešeními jako je například skladání, regulovatelné odpružení apod. Špičkové materiály převzaté z jachtingu a výroby plachet jsou už téměř samozřejmostí.