Aktuality

Proč jsme si my vybrali právě vozíky Leggero?

Od roku 2009 se specializujeme téměř výhradně na vozíky za kolo. Našimi nejprodávanějšími vozíky jsou švýcarské vozíky Leggero. Jak začala naše spolupráce, proč jsme si vybrali právě tyto vozíky a co je za nás jejich hlavními výhodami. jsem se pokusila sepsat, aby jste se třeba lépe zorientovali ve výběru vozíku pro Vaše miminko (a vlastně popřípadě i pejska). 
Celý příspěvek
Určení adaptéru pevné osy LEGGERO

Výběr správného adaptéru pevné osy je dnes už téměř nedílnou součástí koupě sportovního vozíku za kolo.  Pomůžeme Vám vybrat ten správný.
Celý příspěvek
SKI SET pro švýcarské vozíky Leggero

Vývoj SKI SETU pro švýcarské sportovní vozíky LEGGERO trval 2 roky. Nabídka produktů české značky DOGY Components se rozrostla o další, ve své podstatě na světě unikátní výrobek.
Celý příspěvek
Připojení vozíků za kolo ke kolům značky FOCUS a systémem R.A.T.

Značka FOCUS představila nový systém uchycení zadních kol zvaný RAPID AXLE TECHNOLOGY u kterého nelze použít standardní adaptéry pevných os. My máme řešení!
Celý příspěvek
Připojení vozíku za kolo s karbonovým rámem

Máte kolo s karbonovým rámem a nejste si jisti, zda za něj můžete připojit vozík? Čtěte dále
Celý příspěvek
FORBIKES zrušen. Nezoufejte, s výběrem sportovního vozíku Vám i tak pomůžeme.

Vybíráte dětský vozík za kolo nebo sportovní kočárek a nevíte si rady? Nevíte, na koho se obrátit? Jsme tu pro vás. Jsme rodinná firma založená r. 1991 (výroba cyklokomponentů), od roku 2008 specializující se pouze na prodej a testování cyklovozíků a výrobu komponentů k nim.
Celý příspěvek
Jak vybrat správný adaptér pevné osy pro připojení vozíku Croozer, Thule, XLC nebo Leggero za kolo

V následujícím článku Vám poradíme, jak vybrat správnou osu pro připojení vozíku za kolo včetně modelů 2020.
Celý příspěvek
Na lyže s vozíkem za kolo?

Chystáte se na hory za sněhem a nevíte, jaký sportovní kočárek je pro Vás vhodný?Zvažte využití vozíku za kolo. Můžete ho nejen tlačit, ale také s ním vyrazit do běžecké stopy.
Celý příspěvek
Odpružení cyklovozíků - nejdůležitější vlastnost

Odpružení vozíků za kolo se pomalu stává standardem. Nicméně není odpružení jako odpružení. Pomůžeme se Vám zorientovat v této problematice.
Celý příspěvek
Rostoucí odrážedla LEG&GO

ROZŠIŘUJEME PRO VÁS SORTIMENT – ROSTOUCÍ ODRÁŽEDLA Pro rok 2020 pro Vás připravujeme veliké novinky týkající se zejména rozšíření sortimentu dětské cyklistiky. Horkou novinkou jsou dřevěná „rostoucí“ odrážedla značky LEG&GO navržená a vyráběná s respektem k přírodě s využitím pro děti od 6-ti měsíců až po ca 6 let pyšnící se mnoha oceněními z mezinárodních soutěží a výstav.
Celý příspěvek

Informace

Štítky