Aktuality

Připojení vozíku za kolo či elektrokolo

Nemějte strach, umíme vozíky upnout za téměř každé kolo či elektrokolo. 
Celý příspěvek
Tažné systémy na dětská kola

Chystáte se na cyklovýlet a víte, že Vaše dítko celou trasu ještě nezvládne? Přemýšlíte, jak dětské kolo upnout k Vašemu?
Celý příspěvek
Miminkovníky do sportovních vozíků

Pořizujete-li si sportovní vozík a Vaše miminko je ve věku do 9 měsíců (neumí se samo posadit a zůstat sedět), určitě potřebujete tzv. "miminkovník". Jen s ním je vozík pro takové dětičky vhodný. Jaký ale vybrat?
Celý příspěvek
Použití cyklovozíku za elektrokolo

Velká řada mladých sportovců odsuzuje elektrokola jen z principu. Příchodem maličkého cyklisty do rodiny se pohled na tyto kola mění. Doporučujeme elektrokolo pro tažení vozíku? ANOOOO!!!
Celý příspěvek
Miminkovníky a opory trupu jako nezbytnost pro správné sezení v dětském sportovním vozíku

Každý vozík potřebuje vhodné příslušenství, aby se děťátku ve vozíku dobře sedělo. 
Celý příspěvek
Recenze na norský vozík Thor Hushovd Twin Race

Na podzim 2021 jsme do naší nabídky zařadili fungl nový dětský sportovní vozík nejen za kolo, který je 100% vyroben v Evropě. Jeho rodnou zemí je Norsko. První, kdo jej měl čest otestovat, byla sportovní rodinka se dvěmi dětičkami, rodina Vonešova. Vozík Thor Hushowd Twin jsme jim zapůjčili a Vonešovi nám na oplátku napsali krásnou recenzi. 
Celý příspěvek
Dlouhé cyklovýlety s malými dětmi zvládnete díky vozíku WeeHoo, větší ocení tažnou tyč nebo tažné lano

Chcete, aby i dlouhý cyklovýlet byl pro menší děti zábavný? Hledáte, jak pomoci malým cyklistům vyjet kopec nebo si odpočinout? Máme pro vás 3 tipy, jak to vyřešit.  Může to být jednostopý vozík WeeHoo (pro děti 2-5 let), kde dítě šlape a tím “pomáhá” rodiči, nebo tažná tyč či tažné lano, kterým propojíte své a dětské kolo, a vytáhnete je do kopce.
Celý příspěvek
Pořiďte vozík a můžete běhat s vaším miminkem, nebo dokonce se svým starým psím kamarádem!

Narozením miminka nemusíte skončit téměř s žádným sportem, ani když nemáte pro děťátko hlídání. Pokud miminku pořídíte správný (tzn. dobře odpružený, stabilní) dětský vozík s kvalitní kotoučovou brzdou zadních kol, můžete beze strachu sportovat dál. Milujete běh? Užívejte si ho dál, komplet celá rodina. Miminko bude spokojené a v maximálním bezpečí.
Celý příspěvek
Vysvlékli jsme švýcarské ENSO

Žádné schovávání, jdeme na kost! Odkrýváme veškeré detaily švýcarského vozíku a multifunkčního sporťáku Leggero ENSO.
Celý příspěvek
Jednomístný nebo 2-místný vozík za kolo pro první dítě?

Napadlo Vás zakoupit si 2-místný vozík za kolo pro Vaše 1. děťátko? Zkusíme Váš pohled přetočit i jinam, než na úsporu při pořizování jednoho místo dvou vozíků. Myslíme si, že pro jedno děťátko je vždy vhodnější 1-místný vozík. Zde jsou naše argumenty.
Celý příspěvek

Informace

Štítky